Abone Ol

Nurella, Bahar Candan'ı yarışmadan kovdu

TV 8'de yayınlanan İşte Benim Stilim programında Emine Aydın, Simay Tokatlı'nın kombinini beğenmeyince ikili arasında kavga çıktı ve Simay, Emine'nin kendisini kıskandığını iddia etti.

Nurella, Bahar Candan'ı yarışmadan kovdu

Bahar Candan araya girip Emine'ye "Emine kadın" diye hitap edince ise Emine çok sinirlendi ve Bahar'ı uyardı.

Bahar, Emine'ye dinozor gibi giyiniyorsun deyince Emine "ben senin nasıl giyindiğinden bahsetmeyeyim istersen" dedi ve bunun üstüne Bahar, Emine'nin üstüne yürüdü. Bahar ve Emine sakinleşmeleri için stüdyodan çıkarıldı.

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan, konuk olduğu programlarla da sık sık gündeme geliyor. Zaman zaman sivri dili nedeniyle İşte Benim Stilim jüri üyelerini kızdıran Bahar Candan, son olarak Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Programa sesi ve söylediği şarkı damga vurdu. Peki, İşte Benim Stilim ve Survivor’ın eski yarışmacılarından Nihan Candan’ın kardeşi olan Bahar Candan kaç yaşında, ne işle meşgul? İşte, hakkında merak edilenler!

Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurken Erez’in jür üyeliğini üstlendiği İşte Benim Stilim yarışmasının podyumunda boy gösteren isimlerden olan Bahar Candan, 19 yaşında. Tam adı Fatma Bahar Candan olan 1997 doğumlu genç yarışmacı, ablası gibi Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor ve diğer aile bireyleri gibi avukat olmak istiyor.