Abone Ol

NOW TV'nin yeni bombası: Fatih Ürek ile Gelin Görümce ne zaman başlıyor?

Ekranların sevilen ismi Fatih Ürek, NOW TV ekranlarında program yapacak. Selçuk Tepeli ile reyting raporlarında üst sıralarda olan NOW TV şimdi de Fatih Ürek'in sunacağı programla aynı başarıyı yakalamak istiyor

NOW TV'nin yeni bombası: Fatih Ürek ile Gelin Görümce ne zaman başlıyor?

Yarışmacılar günlük 5.000 TL, haftalık 100.000 TL kazanabiliyorken, aylık ise 500.000 TL değerindeki büyük ödülü elde edebilmek için “mutfağın ustası benim” diyecekler. 

Heyecanın hiç eksik olmayacağı ve Fatih Ürek’in benzersiz sunumuyla yayınlanacak olan yeni program “Fatih Ürek ile Gelin Görümce”, 24 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün saat 16.15’te NOW’da!

FATİH ÜREK KİMDİR?

Erzurum'da bir sucuk fabrikasında kasaplık yapan Şerafettin Ürek'in 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. Kız kardeşi vardır. Henüz 1 yaşında iken ailesi Bursa'ya göçtü.

15 yaşında Bursa Devlet Tiyatrosu’nun figüran kadrosuna girdi. 20 yaşına kadar tiyatroda çalıştı. Mahir Canova'dan dersler gördü. Ancak tiyatrodan devam etmedi. Bu dönem züccaciyeci ve mobilyacıda çalıştı.

Ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Taylan Gazinosunda çalıştıktan sonra İstanbul'a taşındı.

İlk albümü Yaktı Yaktı'yı Raks Müzik etiketiyle 1993 yılında yayınlayan sanatçı bu albümünde, ilk olarak Bülent Ersoy'un Sefam Olsun albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeni yorumuyla yer vermiş, 1995 yılında çıkardığı Sen İki Gözümsün albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir. 1997 yılında Reyting Hamdi programında Fred Çakmaktaş'ı canlandırdı.