Abone Ol

Novak Djokovic Hande Baladan'ın fotoğrafını beğendi, Sırplar kudurdu

New York kentinde gerçekleşen turnuvanın 9. gününe, tek erkekler ve tek kadınlarda çeyrek final maçlarıyla devam edildi.

Novak Djokovic Hande Baladan'ın fotoğrafını beğendi, Sırplar kudurdu

Sezonun son grand slam tenis turnuvası Amerika Açık'ta, tek erkeklerde dünya 2 numarası Novak Djokovic ve tek kadınlarda dünya 6 numarası Coco Gauff, yarı finale yükseldi. Bu hamleden sonra ülkesinde sevinçle karşılanması beklenen olay Novak Djokovic için tam tersine döndü.

Tek erkeklerde kariyerinin 24. grand slam şampiyonluğunu hedefleyen Sırp sporcu Djokovic, 2 saat 35 dakika süren mücadeleden sonra 9 numaralı seribaşı Amerika'lı Taylor Fritz'i 6-1, 6-4 ve 6-4'lük setlerle 3-0 yenerek son 4 tenisçi arasına kaldı.

ÜLKESİNDE SEVİNÇ HAKİM DEĞİL

Dünyaca ünlü Sırp tenisçi Novak Djokovic'in Türkiye'nin ülkesini yenerek kupayı kazanmasından sonra sosyal medya hesabından yaptığı beğeni ortalığı karıştırdı. Sırt taraftarlar, Djokovic'in yarı finale yükselmesine sevinmek yerine büyük tepki gösterdi.

ÇOK İSTEDİK SENİ

Hande Baladın, sosyal medya Instagram hesabından, "Çok istedik seni. Yılların emeği! Şampiyonuz." sözlerinin yer aldığı kupalı bir fotoğraf paylaşmış ve Novak Djokovic, bu paylaşımı beğenmişti.