MedyaFaresi MedyaFaresi

Beach Club'ta mankenli, defileli sezon finali

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde iki ay önce hizmete açılan Nikki Beach Club, sezonu ünlü modacı Cihan Nacar'ın mayo ve bikini defilesiyle kapattı.

Eklenme: 17 Eylül 2016 19:51 - Güncelleme: 17 Eylül 2016 23:49

Torba Mahallesi'nde 2 ay önce açılmasına rağmen adından söz ettiren Nikki Beach Club'ta, bugün sezon kapanışı yapıldı. Dünyadaki tüm Nikki Beach Club'ları kapsayan ve 'Kadınlar Ne İsterse' konseptinin uygulandığı etkinlikler kapsamında, Bodrum'daki işletmede; 26 yaşındaki Suay Doğanay elektrogitarla ve Hande Yener'in oğlu Çağan Kulaçoğlu ise DJ'lik performansıyla tatilcileri coşturdu.

NEFESLERİ KESEN DEFİLE

Alman, Hollandalı ve Belçikalı turistlerin çoğunlukta olduğu tatilciler, yaklaşık 7 saat süren görsel şovlar ve müzik eşliğinde eğlendi.

Ardından ünlü modacı Cihan Nacar'ın defilesi sunuldu. 6 Rus mankenin gelecek yılın yaz kreasyonunu tanıttığı mayo ve bikini defilesi, güne damga vurdu.

Rus modellerin, Kızıldereli kıyafetleri içindeki dansı ise yürek hoplattı.

İşletmenin açılışından itibaren geçen 2 ayda, 35 ülkeden yaklaşık 15 bin konuğun eğlendiği belirten Nikki Beach Club'un Genel Müdürü Murat Deniz, "Dünyaca ünlü eğlence markasını konaklama sektörüyle birlikte Bodrum'a getirmekten gurur duyuyoruz.

Dünyanın her noktasındaki Nikki Beach'lerde ne varsa, Bodrum'da bu yıl daha fazlası vardı.

Bu nedenle eğlence merkezimiz büyük ilgi odağı oldu. Final günü ise yine muhteşem bir performans ile sezonu kapattık" dedi.

dha