Abone Ol

Nevzat Aydın Düğün İçin Maldivler'de Ada Kapattı

Kurucusu olduğu Yemek Sepeti'ni altı yıl önce 589 milyon dolara satan ama CEO'luk görevini bugüne kadar sürdüren ve dün ani bir kararla CEO'luğu da bırakan 45 yaşındaki Nevzat Aydın, ikinci kez damat oluyor.

Nevzat Aydın  Düğün İçin Maldivler'de Ada Kapattı

Aydın'a para saadet getirmemiş ve 2011'de evlendiği Melis Pekand'dan 2017'de boşanmıştı. Aydın, moda markası Whenever Company'nin ortağı Zeynep Zenel ile ikinci kez nikah masasına oturacak.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre ilk eşi ile Dubrovnik'te evlenen, davetlileri için özel uçak kaldıran Aydın, ikinci izdivacı için de kesenin ağzını açtı. O kadar ki, ocak ayının ortasında yapacağı düğün için Maldivler'de ada kapattı!

Evet, yanlış okumadınız! Nevzat Bey, Hint Okyanusu'ndaki dünyaca ünlü tatil ülkesi Maldivler'in bir adasını kiraladı.

Düğününe de 150 kişi davet etti ancak davetliler elini cebine sokmayacak. Çünkü Nevzat Bey, bütün ulaşım, konaklama ve yeme-içme masraflarını karşılayacak.

Nevzat Aydın'ın düğünü kadar bekarlığa veda partisi de çok özel olacak! Aydın, önümüzdeki ay, 15 yakın arkadaşını alıp Las Vegas'a gidecek ve orada bekarlığa veda edip gelecek.

Las Vegas programının detaylarına ulaşamadı ama Maldivler'de ada kapatıp evlenecek olan birine de böyle bir şehirde bekarlığa veda etmek yakışırdı zaten!