Abone Ol

Netflix'ten Flaş Squid Game Açıklaması: Daha Yeni Başlıyoruz

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri olan ve tüm dünyadan hayranlara sahip olan Squid Game 2. sezon onayı alırken Netflix CEO'su Ted Sarandos da Squid Game evreninin yeni başladığını söyledi.

Netflix'ten Flaş Squid Game Açıklaması: Daha Yeni Başlıyoruz

Yayınlanmasıyla beraber tüm dünyada popüler hale gelen ve izlenme rekorları kıran Squid Game için Netflix devam kararını aldı. Netflix CEO’su Ted Sarandos yeni dönem için yapılan bir toplantıda “Squid Game evreni daha yeni başladı” derken, hayranların yeni bir sezondan çok daha fazlasını görebileceğini de belirtti.

Video akış platformu, Squid Game’i büyüme potansiyeli gördüğü şovlarla aynı kategoriye koyuyor. Hatta oyunlar ve diğer ürünlerle birlikte canlı deneyimler için potansiyel olarak görülüyor.

Sarandos, Squid Game’in ikinci sezonu, oyuncu kadrosu ve yaratıcı ekibiyle ilgili daha fazla detay paylaşmadı.

DİZİNİN YARATICISINDAN AÇIKLAMA

Dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk ise daha önce ikinci sezonla ilgili şu açıklamaları yapmıştı: “İkinci sezon için çok fazla baskı, çok fazla talep. Bu yüzden neredeyse bize başka seçenek bırakmadığınızı hissediyorum! Ama gerçekten ikinci bir sezon olacağını söyleyeceğim. Şu anda planlama sürecindeyim.”