MedyaFaresi MedyaFaresi

Çukur'dan Nejat İşler'li fragman: Karşınızda Çağatay Erdenet

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un oyuncu kadrosuna Nejat İşler de katıldı. Nejat İşler, dizinin yeni bölümlerinde Yamaç'ın baş düşmanı Çağatay olarak izleyici karşısına çıkacak.

Eklenme: 29 Aralık 2019 15:16 - Güncelleme: 29 Aralık 2019 23:00

Çukur dizisinin 82. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Yeni yılda ekrana ara verecek olan Çukur'a ünlü oyuncu Nejat İşler de katıldı.

Son olarak Behzat Ç. dizisinde Ercüment Çözer karakteri ile seyirci karşısına çıkan Nejat İşler, Çukur oyuncuları arasına katıldı.

YAMAÇ’IN YENİ DÜŞMANI ÇAĞATAY

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in dizideki ismi Çağatay olacak.

Ay Yapım imzalı, Show TV'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Çukur'a sürpriz bir isim dahil oldu. 3 sezondur her bölümü heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Nejat İşler katıldı.

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren 'Çukur'un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak.

Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur'u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur'da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

ÇUKUR'UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

Çukur'un yeni bölüm tanıtımında Efsun'un ardından Reşit, Yamaç Koçovalı'yı aldığı kararlar ve adımları konusunda "Sen sadece gölgelerine bastın. O gölgelerin sahipleri vardır" sözleriyle uyarıyor.

Çağatay Erdenet'in Yamaç'ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!