Abone Ol

Nagehan Alçı ifşalarıyla ROK'u rezil etmişti, ROK o iddialara ne dedi?

Gazeteci Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı ile boşanmasının ardından yaşadıklarını anlatmıştı. Fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü iddia eden Alçı'nın açıklamalarının ardından Kütahyalı'dan yanıt geldi.

Nagehan Alçı ifşalarıyla ROK'u rezil etmişti, ROK o iddialara ne dedi?

Alçı, 3 Ekim 2023’te boşandığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın kendisine psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmişti.

Alçı'nın ifadeleri şu şekildeydi:

“Ama hukuk tanımaz. Şimdi mesela avukatımla bakıyoruz, tekrar onu söyleyeyim. Bakıyoruz, ‘ben hayatla böyle bir şey görmedim’ diyor. Çünkü hukuk tanımayan biri sistemde her türlü hareket edebiliyor, bunu anlayamıyoruz biz. Her şeyi aldı. Lira nafaka ödeniyor. ‘Ya nafaka ödememek diye bir şey olamaz, nafakayı alırsın’ diyor herkes. Öyle olmuyor işte, alamıyorsun. Hacize koyuyorsun… Kaç kişi hacze koymuş meğer. Rahat, hacizini falan da takmıyor, herkese borçlu, herkesle davalık, herkes mağdur. ‘Alabilen alsın’ diyor, hiç o da rahatsız olmuyor”

RASİM OZAN'DAN İLK CEVAP:

Gerçek Gündem'in haberine göre Rasim Ozan Kütahyalı, "Nagehan beni kurşun yağmuruna bile tutsa iki çocuğumun annesi aleyhine tek kelime etmem" diyerek Alçı'nın açıklamalarından sonra sürekli arandığını söyledi. Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:

"Kafamı kesseler Nagehan aleyhinde konuşmam. Prensip kararım bu. İki çocuğumuz var, şu an benim yanımdalar. Birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Ben bu mesuliyetsizliği onlara karşı yapamam. Onlar artık 11 yaşında oldu her şeyi okuyabiliyorlar, izleyebiliyorlar."