MedyaFaresi MedyaFaresi

4. Kristal Fare Ödülleri gecesi Banu Ergin PR'a emanet

Ev sahipliğini Medyafaresi.com’un üstlendiği, organizasyonu ve iletişim çalışmaları Banu Ergin PR tarafından koordine edilen, 4. Kristal Fare ödülleri gecesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da medya, iş ve sanat dünyasını bir araya getirecek.

Eklenme: 30 Eylül 2015 15:54 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 22:02

Televizyon dünyasının en prestijli ödülleri olan Kristal Fare Ödülleri, 12 Kasım Perşembe günü Su Ada’da düzenlenecek olan tören ile dördüncü kez sahiplerini bulacak.

Ev sahipliğini Medyafaresi.com’un üstlendiği, organizasyonu ve iletişim çalışmaları Banu Ergin PR tarafından koordine edilen ödül töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da medya, iş ve sanat dünyasını bir araya getirecek.  En iyi televizyon kanalı, en iyi haber sunucusu, en iyi girişimci, en iyi kadın ve erkek oyuncu kategorileri başta olmak üzere toplam 15 kategoride ödüller yılın en başarılı isimleri ile buluşacak. Sürpriz isimlerin de verecekleri konserler ile davetliler keyifli vakit geçirecek.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

http://www.medyafaresi.com/kristalfare

MOBİL CİHAZLARDAN OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

http://m.medyafaresi.com/kristalfare

15 kategoride en iyileri belirlemek için oyunuzu kullanın. Her soruya yanıt verdiğinizde yeni soru ekrana gelecek.

İŞTE 4. KRİSTAL FARE ÖDÜLLERİ İÇİN ADAYLAR

1- Yılın en iyi televizyon kanalı

KANAL D
ATV
FOX
STAR TV
SHOW TV
TV8
TRT 1

2- En iyi tematik kanal

İz TV
TRT Belgesel
National Geographic TV
Planet mutfak
Discovery
Turkmax Gurme
Home&Entertainment

3- En iyi Ana Haber Sunucusu

Fatih Portakal / FOX
Serdar Cebe / KANAL D
Nazlı Çelik / STAR
Jülide Ateş / SHOW
Cem Öğretir / ATV
Nevşin Mengü / CNN TÜRK
Seda Öğretir / NTV
Ekin Olcayto / Kanaltürk
Ece Üner / Haberturk


4- En iyi talk show

Burada Laf Çok /CNN TÜRK
Pelin Çift ile Gündem Ötesi / TRT
Tarihin Arka Odası / HABERTURK
Bunu Konuşalım / KANALTÜRK
Beyaz Show / KANAL D

5- En iyi yarışma programı

Survivor / TV8
O Ses Türkiye / TV8
Ütopya / TV8
Kapışma / Show
Kazan Kazan / ATV
Kim Milyoner Olmak İster / ATV
Ben Bilmem Eşim Bilir / Kanal D
Piramit / Show
Saba ile Oyuna Geldik / TV8


6- En iyi jüri üyesi

Demet Akalın / Rising Star
Gülben Ergen / Rising Star
Mustafa Sandal / Rising Star
Fuat Güner / Rising Star
Ebru Gündeş / O Ses Türkiye
Hadise / O Ses Türkiye
Athena Gökhan / O Ses Türkiye
Mazhar ve Özkan / O Ses Türkiye
Ivana Sert / İşte Benim Stilim
Kemal Doğulu / İşte Benim Stilim
Nur Yerlitaş / İşte Benim Stilim


7- En iyi girişimci

Nevzat Aydın / Yemek Sepeti
Gamze Cizreli / Big Chefs
Arda Kutsal / Webrazzi
Demet Mutlu / Trendyol
Hakan Baş / Lidyana
Sidar Şahin / Peak Games
Kaan Kayabalı / Onedio


8- En iyi spor programı

Maraton / Lig TV
90+ / NTV Spor
Stadyum / TRT
Beyaz Futbol / Beyaz Tv
Sporvizyon / CNN Türk
90'a / A Spor
Sportürk / Habertürk
Serbest Vuruş / Tvem
Telegol / 360


9- En iyi Magazin Programı

Star Life / STAR
Magazin D / KANAL D
Aramızda Kalmasın / TV8
İkinci Sayfa / KANALTÜRK
Söylemezsem Olmaz / BEYAZ TV
Her Şeyi Konuşalım / TVem
Cumartesi Sürprizi / SHOW


10- En iyi sunucu

Dilara Gönder
Burcu Esmersoy
Öykü Serter
Gülay Afşar
Ebru Baki
Aslı Şafak
Cansu Canan Özgen
Özge Uzun
Simge Fıstıkoğlu


11- En iyi dizi film

Kara Para Aşk / ATV
Karadayı / ATV
Güllerin Savaşı / KANAL D
Kiralık Aşk / STAR
Kaderimin Yazıldığı Gün / STAR
Filinta / TRT
Kurtlar Vadisi Pusu / KANAL D
Poyraz Karayel / KANAL D
Paramparça / STAR
Kırgın Çiçekler / ATV
Kara Ekmek / ATV
Kiraz Mevsimi / FOX
O Hayat Benim / FOX
Aşk Yeniden / FOX
Karagül / FOX
Maral- En güzel hikayem / TV8
Küçük Gelin / STV
Yılanların Öcü / Show
Diriliş Ertuğrul / TRT
Seksenler / TRT
Güneşin Kızları / Kanal D
İlişki Durumu Karışık / Show TV

12- En iyi kadın oyuncu

Bergüzar Korel / Karadayı
Tuba Büyüküstün / Kara Para Aşk
Hazal Kaya / Maral
Nurgül Yeşilçay / Paramparça
Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel
Damla Sönmez / Güllerin Savaşı
Elçin Sangu / Kiralık Aşk
Özge Özpirinçci / Aşk Yeniden


13- En iyi erkek oyuncu

İlker Kaleli / Poyraz Karayel
Kenan İmirzalıoğlu / Karadayı
Buğra Gülsoy / Aşk Yeniden
Özcan Deniz / Kaderimin Yazıldığı Gün
Engin Akyürek / Kara Para Aşk
Engin Altan Düzyatan / Diriliş
Erkan Petekkaya / Paramparça
Necati Şaşmaz / Kurtlar Vadisi Pusu
Aras Bulut İynemli / Maral
Barış Kılıç / Güllerin Savaşı
Barış Arduç / Kiralık Aşk


14- En iyi kadın kuşağı programı

Esra Erol'da / ATV
Zuhal Topal'la / FOX
Müge Anlı ile tatlı sert / ATV
Ne çıkarsa bahtına / Flash Tv
Evleneceksen Gel / STAR
Ebru Gediz ile Yeni baştan / BEYAZ TV
Aslı Hünel ile Rengarenk / Kanaltürk
İşte Benim Stilim / TV8


15- Yılın sosyal medya fenomeni

Ceyhun Yılmaz
Pucca
Odun Herif
Argostroloji
Ev Seksisi
Taci Kalkavan
Yarım Deli

İnternet üzerinden yapılacak oylamaya katılmak için http://www.medyafaresi.com/kristalfare linkini tıklayınız. 15 kategoride en iyileri belirlemek için oyunuzu kullanın. Her soruya yanıt verdiğinizde yeni soru ekrana gelecek.

3. Kristal Fare ödülleri sahiplerini buldu

Kristal Fare gecesi FOX Ana Haber'de..

Acun'dan Survivor itirafı! 18 tane deliyle..

Kristal Fare gecesinde şıklık yarışı

MEDYADA KRİSTAL FARE RÜZGARI

Gazetelerde Kristal Fare rüzgarı

Gazeteler 2. Kristal Fare Ödüllerini nasıl gördü?