MedyaFaresi MedyaFaresi

Millet İttifakı'nın Adayı Kılıçdaroğlu mu? Gece Yarısı İlginç Paylaşım

Kılıçdaroğlu'nun geceyarısı attığı tweette kullandığı sözler dikkat çekti. Kılıçdaroğlu, "Erdoğan istediği kadar kaçsın, seçimlerden sonsuza kadar kaçamayacak, bu düzen değişecek" ifadelerini kullandı.

Eklenme: 23 Eylül 2021 09:05 - Güncelleme: 23 Eylül 2021 09:30

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Sizin oylarınızdan çok sorunlarınıza talibim. Bu ülkenin bütün sorunlarını çözmeye kararlıyım. Sorunlarla boğuşan değil, nefes alan bir Türkiye’ye ihtiyacımız var" derken "Sizin oylarınızdan çok sorunlarınıza talibim" sözleri ayrıca dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri, 'Milli İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu mu?' sorusunu akla getirdi.

Kılıçdaroğlu, yayınladığı videoyu, “Sevgili halkım; bu ülkede iyi yaşanır, güzel yaşanır… Sorunlar var ve biz bu ülkenin sorunlarını çözmeye talibiz. Dostlarımızla birlikte çözeceğiz. Erdoğan istediği kadar kaçsın, seçimlerden sonsuza kadar kaçamayacak, bu düzen değişecek” mesajı ile paylaştı.

Dostlarımız vurgusunu yineleyen Kılıçdaroğlu dünkü Gaziler buluşmasında da 'kalpak' takmıştı. Kılıçdaroğlu'nun 'kalpaklı' fotoğrafını CHP Genel Merkez çalışanı Barış Bozkurt sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte o fotoğraf: