Abone Ol

MHP'li İsimden Kemal Özkiraz'a Tehdit: Seni Kurban Ederiz

MHP Elazığ il başkanı Semih Işıkver, Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz'a sosyal medya hesabından, "Ulvi Yönter'e kurban ederiz seni" ifadeleri dikkat çekti.

MHP'li İsimden Kemal Özkiraz'a Tehdit: Seni Kurban Ederiz

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter'in kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia etti.

Özkiraz, Yönter’in istemesi üzerine telefon numarasını verdiğini, telefon görüşmesi sırasında Yönter’in küfür ve tehditlere devam ettiğini söylemişti. MHP Elazığ il başkanı Semih Işıkver ise, sosyal medya hesabından Özkiraz'ı tehdit etti.

“BENİ ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ”

Özkiraz bir başka paylaşımında ise, “İzzet Ulvi Yonter isimli MHP genel başkan yardımcısı 1 dk once arayıp 1.5 yaşındaki kızıma varana kadar küfür etti. Beni öldürmekle tehdit etti. Bu da oldu. MHP genel başkanı yok mu?” diyen Özkiraz, yaptığı paylaşımda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de etiketledi.

MHP'li İsimden Kemal Özkiraz'a Tehdit: Seni Kurban Ederiz - Resim: 1

MHP’Lİ BAŞKANDAN’DAN TEHDİT

Sözcü'den Evren Demirdaş'ın haberine göre, yaşananların ardından MHP'li isimlerin hedefi haline gelen Özkiraz'a bir tehdit de MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver'den geldi.

Twitter'dan yaptığı paylaşımla Özkiraz'ı ölümle tehdit eden Işıkver, “Karını çocuğunu kavgana karıştırma Kemal, bu haysiyetsizliktir. Ulvi Yönter'e kurban ederiz seni” ifadelerini kullandı.