MedyaFaresi MedyaFaresi

MHP'li Enginyurt’tan itiraf: AKP'yi eleştirince Bahçeli azarlıyor!

Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz adlı YouTube kanalına konuk olan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, zaman zaman AKP’yi eleştirdiğini ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini uyardığını söyledi.

Eklenme: 05 Haziran 2020 23:19 - Güncelleme: 05 Haziran 2020 23:27

Enginyurt, yaptığı çıkışlar nedeniyle partisinden tepki görüp görmediğine yönelik soruya “Tabi bu konuda Sayın Genel Başkanımız bazen beni uyarıyor. Sert çıkışlarım sebebiyle. Tabii sert çıkışlarım derken aslında Cumhur İttifakı anlamında. Çünkü ben bazen AK Parti’ye de yükleniyorum bazı yanlışlar gördüğümde, hazmedemediğim şeyler olduğunda. Benim mizacım bu. Yani ben söylemek durumundayım” diye cevap verdi.

GENEL BAŞKANIMIZ BİZİ UYARIYOR

AKP’li Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e Ordu’da bir televizyon kanalında tepki gösterdiği konuşmasını hatırlatan Enginyurt, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanını yerle bir ettim… Bazen herhalde böyle zülfüyare dokunuyoruz. Dokunduğumuz da da sayın Genel Başkanımız bizi uyarıyor. Genel Başkanımızın uyarısı da başımızın üstüne. Biz de onu dikkate alıyoruz” açıklamasında bulundu.

İşte Enginyurt'un o konuşması: