Abone Ol

Metrodaki Bıçaklı Saldırgandan Pişkin Savunma

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda bir kadına bıçak çektiği görüntülerle Türkiye'nin gündemine oturan saldırgan Emrah Yılmaz'ın ilk ifadesi ortaya çıktı

Metrodaki Bıçaklı Saldırgandan Pişkin Savunma

Kadıköy- Tavşantepe metrosunda akşam saatlerinde bir kadına elinde bıçakla tehditler savuran saldırgan Emrah Yılmaz karakoldaki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi. Saldırganın ifadesi de ortaya çıktı.

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda dün akşam Senanur Damgacı'yı elindeki bıçakla "Suratını keserim senin" diyerek tehdit eden Emrah Yılmaz (32) saat 02.30 sıralarında polis operasyonuyla yakalandı.

SUÇ MAKİNESİ ÇIKTI

Gözaltına alınan Yılmaz'ın yapılan incelemesinde uyuşturucu madde bulundurma, uyuşturucu madde ticareti, kasten yaralama, tehdit, hakaret, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, mala zarar verme gibi 20 suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube'ye getirilen saldırganın ifadesi alındı. İşlemleri tamamlanan Yılmaz, Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi.

"BİRAZ SERT ÇIKMIŞ OLABİLİRİM"

Saldırganın ifadesi de ortaya çıktı. Haber Global muhabiri Mehmet Altunışık'ın aktardığı bilgiye göre saldırgan, "Kadını maskesini doğru takması için uyardım. Burnumda yara var takamam dedi. Tartıştık ben biraz sert çıkış yapmış olabilirim. Diğerleri de araya girince kendimi kaybettim. Çok fazla hatırlamıyorum" dedi.