Abone Ol

Metin Hara, kitabında bir dünya yıldızı ile ilişkiye başlayacağının sinyalini vermiş

Magazin gündemine bomba gibi düşen Adriana Lima ve Metin Hara aşkı dolu dizgin devam ediyor. Metin Hara'nın Yol adlı kitabında geçen bir bölüm ise kafaları karıştırdı.

Metin Hara ilişkinin sinyallerini kitabında vermiş!

Havalimanında öpüşürken yakalandıktan sonra aşklarını itiraf eden Metin Hara ile Adriana Lima'yla ilgili merakla hala devam ediyor. Yol ile ün yakalayan Metin Hara'nın kitabında yer alan bir bölüm deyim yerindeyse yaşanan bu aşkı özetlemiş.

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile Türk yazar Metin Hara’nın birlikteliği son birkaç gündür magazin gündemine bomba gibi düştü. Ancak Metin Hara’nın kendisine popülerlik kazandıran “Yol” isimli kitabında geçen ifadeler akılları karıştırdı. Adriana Lima ile olan birlikteliğinden önce yazdığı kitabında Metin Hara’nın, bu ilişkinin sinyallerini kitabındaki ifadelerle verdiği anlaşıldı.

Hara, “Yol” kitabının 164. sayfasında aynen şu ifadeleri kullanıyor:

“İlişkide taraflardan biri ‘Hayır’ dediyse o ilişki bitmiştir. Karşı taraf kabul etmediği halde ilişki devam edebilecekse, o halde ben de hemen dünyaca ünlü bir starla ilişkiye başlayayım ve o da bana ‘Hayır’ dediği halde ben onu dinlemeyerek beraberliğimize devam edeyim. Böyle anlattığımda kulağa ne kadar da komik geliyor değil mi? Oysa gerçek hayatta çok insanın zaten yaşadığı bir ilişki durumundan bahsediyorum. Bunu yapan ve yaşadığı trajikomik durumun farkında olmayan çok insan tanıyorum.”