Abone Ol

Mesut Özil'den Squid Game Dizisine Göndermeli Paylaşım

Futbolcu Mesut Özil, Netflix'in popüler dizisi Squid Game'e göndermeli bir paylaşımda bulundu.

Mesut Özil'den Squid Game Dizisine Göndermeli Paylaşım

Fenerbahçe'nin yıldız ismi Mesut Özil, Netflix'te yayınlanan ve kısa sürede izleyicilerin ilgisini çeken Squid Game isimli Kore dizisine göndermede bulunan bir sosyal medya paylaşımında bulundu.

Mesut Özil, "Squid Game'de bana bu şekli verirseniz, kaybetmem." ifadelerini kullanarak, diziden bir kesit ile kendi markasının logosunu paylaştı.

İşte Özil'in paylaşımı:Mesut Özil'den Squid Game Dizisine Göndermeli Paylaşım - Resim: 1

Mesut Özil'den Squid Game Dizisine Göndermeli Paylaşım - Resim: 2

SQUID GAME NEDİR?

Squid Game, Netflix’in orijinal Güney Kore yapımı dizisidir. Toplamda 9 bölümden oluşan dizi gerilim- drama türündedir ve bir hayatta kalma mücadelesini ekrana taşır.

Squid Game dizisinde, para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, çocuk oyunlarında yarışmaları için aldıkları tuhaf daveti kabul eder. Kazananın 40 milyon dolar ödüle kavuşacağı oyun, çocuklar için ölüm tehlikesini de beraberinde getirmektedir.

Günlük hayattaki yaşam şartlarının ağırlığı ve cazip ödülün hevesiyle oyuna başlayan çocuklar, hayatta kalabilmek adına her şeyi yapmak zorunda kalır. Hayatta kalan oyuncular, bir sonraki etaba geçerken, diğer yandan oyuncular arasındaki gruplaşmalar, tehlikenin boyutunu daha da artırır.