Abone Ol

Menajeri, Emre Mor’u uyuşturucuya alıştırdı iddiası!

Türk futbolunun geleceği olarak gösterilen Emre Mor ile ilgili şoke eden iddia: Menajeri, Emre Mor’u uyuşturucuya alıştırdı! Menajer Muzzi Özcan konuyla ilgili ilk kez konuştu

Menajeri, Emre Mor’u uyuşturucuya alıştırdı iddiası!

Süper Lig ekiplerinin kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürdüğü Emre Mor için şok bir iddia ortaya atıldı. Oyuncunun menajerinin pek çok sporcuyu 'snus' isimli bir madde kullanmaya teşvik ettiği iddia edildi. Akşam Gazetesi'ndeki haber şu şekilde:

"EMRE MOR UYUŞTURUCU BAĞIMLISI"

Fenerbahçe ve Milan’ın transfer gündeminde olan Emre Mor, önceki gün menajeri Muzzi Özcan ile ani bir kararla yollarını ayırınca, şok gerçekler ortaya çıktı. 20 yaşındaki oyuncunun annesi Güzela Hanım’ın da bu ayrılıkta etkili olduğu iddiası üzerine, iki tarafı da tanıyan aile dostlarından biriyle iletişime geçtik.

İsmi bizde saklı olan ve kamuoyunca tanınan bu kişinin anlattıkları, şok etkisi yaratacak şeylerdi. İşte o ismin yaptığı tüyler ürperten açıklamalar:

Muzzi Özcan menajerliğini yaptığı pek çok sporcuyu 'snus' isimli bir madde kullanmaya teşvik ediyor. Emre Mor da bu maddeyi kullananlardan biriydi ve bağımlı hale gelmişti. Snus krizine girdiği zaman mutlaka kullanma ihtiyacı duyuyordu.

SADECE EMRE MOR DEĞİL

İlk başlarda sporculara stresli durumlarla başa çıkmak için önerdiği bu madde, bağımlılık yaptığında onların hayatını karartıyor. Hatta bir keresinde Milli Takım kampında Hakan Çalhanoğlu'na da denetmişler, çocuk idmana çıkamamış. Bu tür olaylar burada hep konuşuluyor.

SALAKLAŞTIRIYOR, BEYNİ BİTİRİYOR

Bu çocukların kurtulması için bu bilgileri açıklamak zorunda olduğumu hissettim. Gerekirse bu konuda size her türlü bilgi ve belgeyi de verebilirim. Ben defalarca kendisini uyardım. Hatta Afganistanlı ortağı var Bariz, o da bunu yapmaması konusunda defalarca uyardı ama vazgeçmedi. Kullananları salaklaştırıyor, uyuşturuyor. Beynini bitiriyor. Kafayı kaldıramıyorlar, konuşmaktan bile aciz hale geliyorlar. Bir soru sorsan cevap alamıyorsun.

MUZZİ'DE BAĞIMLI

Muzzi Özcan'ın yakın tanıdığı flaş iddialarına devam ederken sözlerini şöyle tamamladı: "Muzzi kendisi de bağımlı. Öyle ki tatil için gittiği Tland'dan bu maddeyi temin etmek için Almanya'ya geliyor. Emre Mor dışında başka sporcularına da kullandırdığı şeklinde bilgiler var. O yüzden Emre'yi kaybetti. Emre Mor'un geçmişte de ailevi sorunları vardı.

Muzzi Özcan'la, Emre Mor'un yollarını ayırmasında çok önemli bir etkisi olan annesi Güzela Hanım da olup bitenler yüzünden çok dertli. Aile çevresine yaşadığı kötü olayları anlatan Güzela Hanım'ın 3 ay önce beyin tümörü nedeniyle, kanser tedavisi gördüğü öğrenildi. Bu sürecin de Emre Mor'un hayatının alt-üst olmasında önemli bir rol oynadığı belirtildi. Ancak annesi tedaviye cevap verip, iyi olduktan sonra Emre, Muzzi Özcan'la ilişkisi devam ettiği için kendini bu maddeden kurtaramadı.

MUZZİ ÖZCAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Ortaya atılan skandal iddia ile ilgili resmi twitter hesabından açıklamalar yapan Muzzi Özcan, "Bugün hakkımda çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür. Başlatılan bir karalama kampanyasıdır ve gerekli hukuki işlemler yapılacaktır. Emre Mor hakkında bugüne kadar kötü bir şey söylemedim. O daha genç ve yara alsın istemiyorum. Bu işi yapanlarla hukuk önünde hesaplaşacağım! Emre'yi keşfedip Türkiye'ye kazandırdım. Şimdi bakıyorum da Emre gidince herkes silahlarını bana doğrultmuş. Zaman kim haklı gösterecek." ifadelerini kullandı.

Menajeri, Emre Mor’u uyuşturucuya alıştırdı iddiası! - Resim: 1