MedyaFaresi MedyaFaresi

Melih Gökçek sevinçten havalara uçtu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasını izlerken keyiflendi.

Eklenme: 21 Ekim 2017 20:10 - Güncelleme: 21 Ekim 2017 20:13

İstifa haberleriyle gündemden düşmeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasını izlerken görüntülendi. Gergin olan Gökçek'in bol bol çay içtiği dikkatlerden kaçmazken, Osmanlıspor'un 3-0’lık galibiyetiyle keyfi yerine geldi.

Osmanlıspor, Gökçekin yüzünü güldürdü

Süper Lig’in 9. haftasında Osmanlıspor ile Kardemir Karabükspor, Osmanlı Stadı’nda karşılaştı. Karşılaşmayı istifa haberleriyle gündemden düşmeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de izliyor. Karşılaşmayı büyük bir dikkatle takip eden Gökçek'in gergin olduğu görüldü. Aynı zamanda Osmanlıspor'un Onursal Başkanı da olan Gökçek'in, takımın gidişatından da memnun olmadığı belirtildi.

GALİBİYET KEYFİNİ YERİNE GETİRDİ

Hürriyet'in haberine göre Gökçek, Süper Lig’de üst süte başarısız sonuçlar alan takımının 3-0’lık galibiyetiyle keyiflendi. Gökçek, atılan gollerin sevincinden yerinden fırladı. Gökçek, attığı 2 golden sonra da kendisine doğru koşan Osmanlıspor oyuncusu Serdar Gürler’i, elini dudaklarına götürüp öpme işareti yaparak kutladı.