Abone Ol

Melania Trump Masaj ve Spa Salonlarından Çıkmıyor

Eski First Lady Melania Trump'ın Beyaz Saray'a veda ettikten sonra günlerini masaj ve spa salonlarında geçirdiği ortaya çıktı...

Melania Trump Masaj ve Spa Salonlarından Çıkmıyor

Eski First Lady Melania Trump'ın Beyaz Saray'a veda ettikten sonra günlerini masaj ve spa salonlarında geçirdiği ortaya çıktı. Melania'nın, Donald Trump'ın azil davası devam ederken keyif sürmesi ise ikilinin arasının bozuk olduğu iddialarını gündeme getirdi.

ABD'de eski başkan Donald Trump'a yönelik ikinci kez başlatılan azil davası devam ediyor. Trump'ın eşi Melania'nin ise bu süreçte günlerini lüks masaj ve spa salonlarında geçirdiği ortaya çıktı.

İkiliye yakın olan kaynaklar, ABD medyasına yaptıkları açıklamalarda, Melanie Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra yılların yorgunluğunu buralarda attığı ve gününün artık bir rutin haline geldiğini ifade etti.

ABD medyasına konuşan kaynaklar, Melania Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrılış şekli yüzünden eşi Donald Trump'a kızgın ve hayal kırıklığına uğramış olduğunu ifade etti. Öte yandan Donald Trump'ın başkanlık koltuğunu bırakmaması ve beraberinde Kongre baskını olayı yüzünden Melania'nin imajının zedelendiğini düşündüğü kaydedildi.