Abone Ol

Mehmet Soysal'a Demirören Grubunda önemli görev

Demirören Medya Başdanışmanı ve Milliyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Soysal, Demirören Medya Grubu İcra Kurulu Başkanlığı'na atandı. Medyafaresi.com Mehmet Soysal'a yeni görevinde başarılar diliyor.

Mehmet Soysal'a Demirören Grubunda önemli görev

Açıklamada,  “Sayın Mehmet Soysal'ın İcra Kurulu Başkanlığı görevi devam etmektedir. Yanıltıcı haberlerin aslı yoktur” denildi. Demirören Medya Grubu’ndan yapılan açıklamada şunlar dile getirildi: “Mehmet Soysal Bey Demirören Medya Grubu ailesinin 4 senedir üyesidir.  Mesleğindeki saygın geçmişi de malumunuz… Aile ve kurum olarak aldığımız isabetli ve verimliliğine inandığımız kararın arkasında olduğumuzu ve bu vesile ile tekrar kamuoyuna duyurarak hayırlı olmasını dileriz.”MİLLİYET YAZARI MEHMET SOYSAL'A ÇOK ÖNEMLİ GÖREV

Demirören holding bünyesindeki Demirören Medya Grubu Yönetim Kurulu, etkin yönetimi geliştirmek amacıyla  İcra Kurulu oluşturdu. Bu karar doğrultusunda Demirören Medya Başdanışmanı ve Milliyet Gazetesi köşe yazarı Mehmet Soysal  İcra Kurulu Başkanlığı’na getirildi. Demirören Medya Grubu'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi: "Yeni yapılandırılan İcra Kurulu aracılığı ile; medya grubumuzda idari ve mali işler, basılı-dijital medyanın kendi içinde işbirliğinin artırılması ve elde etmek istediğimiz grup sinerjisinin oluşturması amaçlanmaktadır. İcra Kurulu Başkanlığı görevine Sayın Mehmet Soysal getirilmiş olup, her üye kendi sorumluluk alanları doğrultusunda koordinasyon görevini üstlenecektir.  Yeni İcra Kurulumuz, 25.04.2016 Pazartesi gününden itibaren görevine başlayacaktır. Yeni yapının Medya grubumuz için hayırlı olmasını dileriz”

Yeni İcra Kurulu şu isimlerden oluştu:

Mehmet Soysal-Demirören Medya Başdanışmanı/Milliyet Gazetesi Yazarı

Fikret Bila - Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni   

İsmail Yuvacan - Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Serkut Bozkurt - Digital Yayınlar Koordinatörü                                                                          

Emrah Kurtoğlu - Genel Müdür (Reklam/ İdari ve Mali İşler)                                                                    

Necdet Hüddam – Demirören Holding Temsilcisi