Abone Ol

Mehmet Aslantuğ Şehriban Emirli’nin iddialarını yalanladı

Geçen gün UçanKuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına konuk olan Şehriban Emirli; eski sevgilisi olduğunu iddia ettiği Mehmet Aslantuğ hakkında şaşırtan iddialarda bulundu ve ünlü oyuncudan iki kez çocuk aldırıp sonra da kısır kaldığını söyledi.

Mehmet Aslantuğ Şehriban Emirli’nin iddialarını yalanladı

Sanat dünyasının örnek çifti Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın evlilikleri yıllardır mutlulukla sürerken; Mehmet Aslantuğ’un 33 yıl önce aşk yaşadığı iddia edilen Şehriban Emirli isimli kadın, ünlü oyuncunun hakkında Uçankuş TV’ye akıl almaz iddialarda bulundu.

Aslantuğ’dan iki kez hamile kaldığını ve bebek aldırdıktan sonra bir daha anne olamadığını söyleyen kadın, 18 yaşındayken tanıştığı Mehmet Aslantuğ'la aynı filmde oynadıklarını sonrasında aralarında tutkulu bir aşk yaşandığını ilk bebeklerini 3 aylık hamileyken Mehmet Aslantuğ'un ısrarı ve baskısı sonunda aldırdığını ileri sürdü.

Bir sene sonra tekrar hamile kaldığını ancak aynı baskılar sonrası Aslantuğ'un bulduğu bir merdiven altı klinikte aldırdığını iddia etti.

Emirli o dönem doktorların hem kendisine hem de Aslantuğ'a “Bu bir cinayet olur. Bebek 5 aylık. Anne operasyon sırasında hayatını kaybedebilir, bir daha hamile kalamayabilir” diye uyardığını buna rağmen ikinci çocuğunu da aldırmak zorunda kaldığını ileri sürdü.

Bu iddialar üzerine Mehmet Aslantuğ, Instagram hesabından bir açıklama yaptı ve “Çok yazık!.. 33 yıl önce bir film seti arkadaşlığı, ‘Hayat arkadaşlığı’ diye tariflenip, asılsız ithamlarla gündem yaratma aç gözlülüğüne yelteniyor… Tartışmalı karakterleriyle magazin dünyasına sığınmış birileri de şahitlik ediyor. Çok yazık” dedi…