Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den duygusal mesaj

Türkiye'nin en ünlü komedyen ve oyuncularından Mehmet Ali Erbil sağlık sorunlarıyla gündemde. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, ünlü sunucu hakkında sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

Eklenme: 24 Ekim 2018 20:23 - Güncelleme: 24 Ekim 2018 20:32

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve Maslak'ta kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan sunucu Mehmet Ali Erbil'in daha önce yaşadığı 'kaçış sendromu', travma sonrası nüksetti.

Kaburgalarında kırık bulunan ve kırık kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilen Mehmet Ali Erbil'in yapılması planlanan ikinci ameliyatı da ertelendi.

'BAŞKALARINI DÜŞÜNMEKTEN HASTALANDI'

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, ünlü sunucu hakkında sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Babasıyla çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Yasmin, şu notu yazdı:

"En mutsuz olduğun anda bile babamı görünce unutur ve tebessüm edersin çünkü onun güzel enerjisini herkese geçirebilmek gibi bir yeteneği var. İnsan ayırmaz, herkesi sever kimse için kötülük düşünmez.

Zaten hep başkalarını düşünmekten hastalandığını düşünüyorum çünkü insanlar işinden dolayı anlamasa da tanıyabileceğiniz en hassas ve duygusal insanlardan biridir babam. Filmlerde, şarkılarda bile gözü dolar.

Belki bunu söyledim diye kızacak bana ama kızamaz. Kimseye kıyamaz çünkü. Çok kişi yanlış yaptı ona belki o da çok yanlışlar yaptı ama hiç bir zaman niyeti kötü olmamıştır. Çok güzel affeder, affetmeyi bilir, kin tutmak nedir bilmez. Ama en güzel sevmeyi bilir, en çok da bizi, çocuklarını.

Küçükken zor şeyler yaşamış onda iz bırakan. Onlardan biri de dedem sert bir adammış çok sevgisini gösteremezmiş, babam da hep bunu kendine dert edip söz vermiş benim çocuklarım olduğunda ben onlara hep sarılacağım, sevgimi göstereceğim diye. Öyle de yapıyor. Ben babama sarılınca bütün dertlerim gider öyle içten sevdiği için.

Seni bilen, sayan, kalbinin güzelliğini gören herkes dua ediyor sana. Bence böyle bir devirde hepimizin sana daha çok ihtiyacı var. Benim zaten sana düşkünlüğümü biliyorsun babişim.

Çok yakında okuyacaksın bunu bütün güzel enerjilerim seninle özel ve güzel adam. Yine beni bu fotoğraftaki gibi güldüreceksin."