Abone Ol

Masumlar Apartmanı'nda Gülben'den Doktor Hanım'a Şok Eden İtiraf

Masumlar Apartmanı’nın 46. yeni bölüm fragmanında Gülben, Binnur Kaya'nın canlandırdığı Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ına herkesi şaşırtan itiraflarda bulunuyor.

Masumlar Apartmanı'nda Gülben'den Doktor Hanım'a Şok Eden İtiraf

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Emir Özden'in başrolleri paylaştığı Masumlar Apartmanı, 45. yeni bölümüyle 2 Kasım Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın 9 Kasım'da ekrana gelecek olan 46. bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

Yeni bölüm fragmanında Gülben, Binnur Kaya'nın canlandırdığı Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ına şoke eden bir itirafta bulunuyor ve "Herkes Han kıskandı sandı ama Safiye'nin Naci'yle evlenip yuva kurmasına ben izin vermedim" diyor.

İşte o fragman:

"GİZLİCE EVLENELİM"

Masumlar Apartmanı son bölüm final sahnesinde ise, ailesinin evlenmesine izin vermediği Esat, Gülben'in karşısına çıkarak durumu açıkladı. Ancak Esat gözyaşları içinde Gülben'e sürpriz bir teklif yaptı. Esat, Han ve İnci gibi gizlice evlenmeyi teklif etti.

Masumlar Apartmanı'nda Gülben'den Doktor Hanım'a Şok Eden İtiraf - Resim: 1

"ÖĞRENSE BENİ AFFETMEZ"

Masumlar Apartmanı'nın 46. yeni bölüm fragmanında ise Gülben, Esat'ın gizli evlilik teklifini kabul ediyor. Ancak Doktor Hanım'a giden Gülben'in Safiye ve Naci itirafı şoke ediyor.

Gülben, "Evlenmemem lazım benim. Ben engel oldum. Belki şimdiye kadar çoktan Naci'yle yuvasını kurmuş ve evlenip gitmiş olacaktı ancak ben izin vermedim. Herkes Han kıskandı ve engel oldu sanıyor. Ama öğrense beni affetmez" sözleri Doktor Hanım'ı da şaşırtıyor.