MedyaFaresi MedyaFaresi

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Full İzle! Masumlar Apartmanı Son Bölüm Tek Parça İzle

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, 12 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Masumlar Apartmanı 42. Bölüm…

Eklenme: 12 Ekim 2021 23:52 - Güncelleme: 13 Ekim 2021 00:01

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümü tek parça olarak yayınlandı. Masumlar Apartmanı 42. Bölümde: 

İsteme sırasında yaşanan hadisenin ardından Gülben utanç ve ümitsizlik içinde kıvranır.

Teselliyi ise kendi gibi anormal gördüğü tek kişide bulur. Safiye, bir yandan Gülben’le ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Naci’nin dönüşünün sevincini yaşar. Bu sevinç, beraberinde korkuyu da getirir. İyileşmek bir kenara, Safiye’nin daha da kötülediğini görünce Naci ne yapacaktır? Naci’ninse bambaşka bir planı vardır.

Kendi yasını unutup ailesini toparlama derdine düşen Han, Safiye’ye gelen bir haberle sarsılır. Rüya ise Han’la ilgili yeni öğrendiği bir bilginin peşine düşer. Esat yaşananlardan dolayı şaşkın ve ne düşüneceğini bilemez haldedir. Gülben, tamamen ümidini kaybetmişken Esat onu bir kez daha şaşırtır. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin 42. bölüm tek parça linki…

Masumlar Apartmanı 41. Bölümde ne oldu?

Masumlar Apartmanı 41. Bölümde; Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir  telaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer.

Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur. Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir. Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokar.

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. (Oyuncular değiştikçe konu da zamanla evrilmektedir. Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılması sonrasında yaşananlar gibi.)

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları kimdir?

Ezgi Mola
Birkan Sokullu
Merve Dizdar
Melisa Şenolsun
Farah Zeynep Abdullah
Tansel Özgel

Etiketler : masumlar apartmanı