Abone Ol

Manchester United'da grup seks skandalı

Manchester United'ın genç yıldızı Pereira'nın adı grup seks skandalına karıştı.

Manchester United'da grup seks skandalı

Sık sık seks skandalları ile sarsılan İngiliz futbolunda son olarak Manchester United’ın genç yeteneği Andreas Pereira’nın adı benzer bir olaya karıştı. Manchester United’ın gelecekte çok şeyler beklediği Brezilyalı yıldız adayı, 19 yaşındaki İngiliz bir kıza, takım arkadaşı Paddy McNair ile birlikte ilişkiye girmesi için 10 bin sterlin teklif ettiği iddia edildi.

Olayı ortaya çıkaran The Sun gazetesine konuşan Kelly McKinney isimli kız “Bu teklifi duyduğumda neye uğradığımı şaşırdım. Çok onur kırıcı bir teklif! Bizi nasıl insanlar sanıyorlar? Ayrıca böyle ahlaksız bir hayatı nasıl devam ettirebiliyorlar” diyerek tepkisini dile getirdi.

MANCHESTER UNITED’IN YILDIZ ADAYINDAN GELEN MESAJLARI PAYLAŞTI

Pereira ile Manchester United’ın yılbaşı partisinde tanıştıklarını söyleyen McKinney, olayı şöyle anlattı:

“Manchester United’ın bütün futbolcuları oradaydı. Ancak Pereira ve McNair şımarık oğlan çocukları gibi davranıyorlardı. Beni ve partiye beraber gittiğim arkadaş ile flört etmeye başladılar. Daha sonra bizi geceliğine 600 sterlin ödediklerini söylediklerini bir otele davet ettiler. Kendileri ile birlikte olmak istemediğimizi net bir dille söyledik. Daha sonra bana mesajlar yazmaya başladı. Grup seks teklifini de o zaman yaptı.”

Kendisine atılan mesajları da gösteren McKinney, bu terbiyesizliğin cezasız kalmaması gerektiğini söyledi. Genç kızın Pereira’dan geldiğini iddia ettiği mesajlar şöyle:

“Gelecek hafta bir şeyler yapmak ister misin? Sen, ben ve arkadaşın?”

“Grup seks yapalım mı? Biz size göz kulak oluruz. Ne kadar? Söyle bana”

“İster misiniz? Kişi başı 5 bin ödemeye hazırız”