Abone Ol

Mali'nin filmleri dünyanın en kötü filmleri seçildi!

IMDB'nin belirlediği Dünyanın En Kötü 100 Filmi listesinde Mehmet Ali Erbil'in oynadığı 3 film var.

Mali'nin filmleri dünyanın en kötü filmleri seçildi!

Dünyanın en çok takip edilen sinema bilgi sitesi IMDB, dünya sinema tarihinin gelmiş geçmiş en kötü filmlerini kullanıcılarının oylarıyla belirleyerek listeledi. En kötü 100 film arasında ilk 45’te 2006 yapımı "Keloğlan Kara Prense Karşı ", yine 2006 yapımı "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" ve 2007 yapımı "Emret Komutanım; Şah Mat" isimli Türk filmleri yer alıyor. 3 filmin ortak yönü ise oyuncularından birinin Mehmet Ali Erbil olması.

2 PUANI GEÇEMEDİ

3 milyonun üzerinde IMDB üyesinin 120 bininin oylarıyla bu listede Mehmet Ali Erbil’in başrollerini Sarp Levendoğlu ile birlikte paylaştığı "Emret Komutanım" 2.0 puan, başrollerini Cüneyt Arkın ile birlikte paylaştığı "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" 1.8 Puan ve başrollerini Özcan Deniz ile birlikte paylaştığı "Keloğlan Kara Prense Karşı" 2.0 puan aldı. ile en kötü 100 film arasında yer alıyor.

RAKİBİ ELECTRA...

IMDB’de 5.0 Puan’ın altında oylanan filmler kötü film kategorisine girerek bu en kötü ve hep düşüşte olan " IMDB Bottom100" isimli listeyi oluşturuyor. Sıralamada Mehmet Ali Erbil’in en büyük rakibi ise ABD’li manken ve oyuncu Carmen Electra. Carmen Electra’nın da en kötü 100 film sıralamada üç filmi yer alıyor. Electra, başrollerini oynadığı "Disaster Movie", "Meet the Spartans" ve "Date Movie" isimli fimleri ile en kötü 100 film arasında girmeyi başarmış