Abone Ol

Madonna'nın Çağrısına Haluk Levent'ten Yanıt

Kahramanmaraş da depremlerde resmi rakamlara göre, can kaybı 35 bin 418'e yükseldi. Yardım çağrısı yapan dünyaca ünlü isimlerin arasına Amerika'lı şarkıcı Madonna var.

Madonna'nın Çağrısına Haluk Levent'ten Yanıt

Kahramanmaraş merkez üssü olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6'lık depremler, 30 binin üzerinde can kaybına neden oldu.

Sanat camiası yaşananlar sonrası tek yürek olurken, dünyaca ünlü isimler de Türkiye'deki depreme kayıtsız kalmadı. Bu isimlerden biri de Amerika'lı şarkıcı Madonna oldu.

Madonna'nın sosyal medya hesabından yaptığı 'bağış' paylaşımına, AHBAP'ın kurucusu ve başkanı Haluk Levent'ten yanıt geldi.

Levent, sosyal medya Twitter'dan, "Thank you Madonna" diye yazdı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Herkes Sevgililer Günü’nde aşktan söz ediyor. Tüm sevgi ve iyileştirici enerjimizi bu şiddetli depremde büyük kayıp ve yıkım yaşayan Suriye ile Türkiye’ye gönderelim. 33 bin 181 kişi öldü. Birçok kişi evini, işini ve tabii sevdiklerini kaybetti. Şehirler tümüyle haritadan silindi. Bu çok üzücü!" ifadelerini yazan Madonna, AHBAP platformuna bağış çağrısında bulunmuştu.