Abone Ol

Liderler Birbirini Etiketleyip Sordu: 128 Milyar Dolar ve Damat Nerede?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" diye sordu.

Liderler Birbirini Etiketleyip Sordu: 128 Milyar Dolar ve Damat Nerede?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kişisel Twitter hesabında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'ndaki (TCMB) 128 milyar doların akıbetiyle ilgili olarak bir paylaşımda bulundu.

Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i etiketlediği paylaşımında "Bu ülkenin 128 milyar doları ve bir de damadı kayboldu Meral Hanım. Soruyoruz, farklı farklı yanıtlar alıyoruz; siz nerede olduklarını biliyor musunuz?" diye sordu.

Bu paylaşımı alıntılayan Akşener ise "Biz de milletimizin hazinesine uzanan elleri takipteyiz Kemal Bey. İktidar istediği kadar kaçsın, istediği kadar saklansın yılmadan kovalamaya devam" yanıtını verdi. Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu etiketleyerek "Sizde yeni bir bilgi var mı?" ifadesini kullandı.

Liderler Birbirini Etiketleyip Sordu: 128 Milyar Dolar ve Damat Nerede? - Resim: 1

Karamollaoğlu da Meral Akşener'in paylaşımını alıntılayarak ''Meral Hanım, insanımız her şeyin farkında. İnanıyorum ki milletimiz, pek yakın bir zamanda bu keyfiliğe, hukuksuzluğa, istafa, yıllardır alın teriyle biriktirilenleri çarçur edenlere dur diyecek ve güzel bir ders verecektir'' yanıtını verdi. Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı etiketleyerek ''Öyle değil mi?'' ifadesini kullandı.

Liderler Birbirini Etiketleyip Sordu: 128 Milyar Dolar ve Damat Nerede? - Resim: 2

Gültekin Uysal da Kılıçdaroğlu, Akşener ve Karamollaoğlu'nu etiketleyerek alıntıyla Saadet liderine cevap verdi.

Uysal, ''Elbette bu tekerlek kalmaz bu tümsekte Temel Bey! Anadolun'nun Moğol İstilası'ndan bu yana görmediği bir kravatlı soygunun parçası bu hiçleştirilen 128 Milyar$. Sormaya devam

İlk bulan arasın Sn Genel Başkanlarım'' dedi.

Liderler Birbirini Etiketleyip Sordu: 128 Milyar Dolar ve Damat Nerede? - Resim: 3