Abone Ol

Liderin seksi danışmanı çıplak poz verdi!

Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins’in danışmanı Elina Egle, sevgilisi için çektirdiği çıplak pozları, internet üzerinden gönderdi.

Liderin seksi danışmanı çıplak poz verdi!

Letonya Cumhurbaşkanı Andris Berzins’in ekonomik ilişkilerde danışmanlık yapan ve aynı zamanda İşçi konfederasyonları başkanlığını yürüten Elina Egle, sevgilisi için çektirdiği çıplak pozları, internet üzerinden kendisine gönderdi.

Ancak danışmanın Filickr hesabını kıran korsanlar Elina’nın üstsüz fotoğraflarını çalarak internete sızdırdı. Ülke tarihindeki en üst düzey yetkilinin çıplak görüntüleri siyasi krize neden oldu.

Polis hemen olayla ilgili soruşturma başlattı. İnternette tıklanma rekorları kıran fotoğraflarını görünce şoke olan Elina, Litvanya basınına üstsüz görüntülerini kullanmamaları çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanlığı ise danışmanın çıplak görüntüleri hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Litvanya yasalarına göre kişisel fotoğrafların çalınıp yayınlamanın cezası 2 yıl hapis. Ancak hukukçular konu hükümet görevlisi olunca cezanın daha da ağırlaştırılacağını dile getiriyorlar.

MİLLİYET

LİDERİN SEKSİ DANIŞMANI ÇIPLAK POZ VERDİ! FOTO GALERİ