MedyaFaresi MedyaFaresi

Kuruluş Osman 18. bölümde Osman ve Balgay iş birliği yapıyor!

Kuruluş Osman 18. bölüm izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Eklenme: 22 Nisan 2020 23:26 - Güncelleme: 22 Nisan 2020 23:33

22 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Geyhatu'nun evlenme planı karşısında birlikte hareket eden Osman ve Balgay başarılı olacak mı? Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. 

Kuruluş Osman 18. bölüm izle! Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Kuruluş Osman, bu akşam ATV ekranlarında olacak. Koronavirüs nedeniyle dizilere verilen ara devam ediyor. Başrollerinde; Burak Özçivit, Özge Törer, Nurettin Sönmez ve Alma Terzic'in yer aldığı dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler merak ediliyor.

22 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Geyhatu'nun evlenme planı karşısında birlikte hareket eden Osman ve Balgay başarılı olacak mı? Dizinin yeni bölümünü canlı izle seçeneği üzerinden takip etmek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 18. bölüm izlemek için detaylar haberimizde...

KURULUŞ OSMAN 18. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Geyhatu'nun Bizans prensesi Adelfa ile evlenmesiyle kurulacak Moğol-Bizans ittifakına engel olmak üzere güçlerini birleştiren Osman Bey ve Balgay; Geyhatu'yu arkasına alan Alişar ve Dündar'ın kurduğu oyunu bozabilecek mi? Zöhre Hatun ve Aygül, Dündar'a nasıl destek verecek? Gündüz Bey, Alişar'ın baskısına karşı Kayı Obası'nı koruyabilecek mi? Geyhatu, Osman Bey'in Bizans prensesi Adelfa'yı elinden almasına nasıl yanıt verecek?

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kuruluş Osman dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva bölgesinde çekimleri gerçekleştirilen Kuruluş Osman dizisinin setinde 40 ana cast oyuncusu yer alıyor. Dönemin yapılarını ve yerleşim alanlarını başarılı bir şekilde hissettiren dizide atlar için ayrılan özel bir arazi bulunuyor. Ayrıca atlar doğal ortamlarına uygun olarak bakıcılar eşliğinde eğitiliyor ve yetiştiriliyor.

Dizinin çekildiği platoda, titizlikle hazırlanan kaleler, hamamlar, camiler, klişeler ve hanlar yer alıyor. Avrupa'nın en büyük platolarından kabul edilen yerde şuan 60 ayrı marangoz görev yapıyor. Ayrıca, yaklaşık 1500 kişinin görev aldığı dizi setinde bir de yapay göl yer alacak.