MedyaFaresi MedyaFaresi

Satışları Düşen Hürriyet Kuponla Kitap Veriyor

Demirören Grubuna satıldıktan sonra Amiral gemisi konumunu kaybeden ve tirajı çakılan Hürriyet ikinci kez kuponla kitap vermeye başladı. Kitaplar okurların evine gönderilecek.

Eklenme: 05 Ocak 2022 12:34 - Güncelleme: 05 Ocak 2022 12:55

Hürriyet kampanyasını şöyle duyurdu:

"Okumayı, araştırmayı, öğrenmeyi seven Hürriyet okurları için gazete, kupon kampanyasını yeniden hayata geçiriyor. 5 Ocak Çarşamba tarihinde başlayacak olan kampanya kapsamında okurlar, günlük Hürriyet gazetelerinin içerisinde bulunan kuponları 10 gün boyunca biriktirip Hürriyet Kitap’tan seçeceği bir kitabın sahibi olacak. 

Gezi, biyografi, sağlık, çocuk gelişimi, kişisel gelişim ve çocuk kitapları olmak üzere çeşitli kategorilere ait kitaplardan seçim yapma hakkı kazanacak olan okurlar 10 adet kupon fotoğrafını 0549 743 46 61 numaralı WhatsApp hattına gönderip, kupon görselini doldurarak kampanyadan faydalanabilecek. 

“Çok Gezenti-Boş Dünya”, “Nasıl Star Oldular?”, “Genç ve Güzel Kalmanın 50 Yolu”, “Ün, Aşk ve Diğerleri”, “Hey Gidi Yıllar”, “Ortak Ol Zengin Ol” gibi çok sevilen Hürriyet Kitap eserlerinin dahil olduğu kampanyaya katılanların kitapları ise adreslerine ücretsiz kargoyla gönderilecek."

İŞTE O KİTAPLAR