Abone Ol

Kulis: Aydın Doğan, Aytemiz Petrolü de Demirören'e satıyor

Turkiyegundemi.com sitesinde yer alan kulis haberine göre, Doğan medya grubunun satışından sonra Demirören Grubu Aydın Doğan'ın başka işlerini de devralıyor.

Aydın Doğan, o şirketini de Demirören'e satıyor

Yılın satışı, Doğan grubuyla ilgili iddiaların sonu gelmiyor. Kulislere göre satış iptal edilmedi, hatta Doğan'ın ortak olduğu Aytemiz Petrol'ün hisseleri de pazarlıkta....

www.turkiyegundemi.com sitesi yılın medya satışındaki çarpıcı detayları aktardı. Aydın Doğan'ın medya şirketlerini Demirören grubuna satmasının ardından iddialar dinmek bilmiyor. Bazı kaynaklar satışın iptal edildiğini öne sürmüştü.

Kaynaklar satışın kesinlikle iptal edilmediğini hatta işlerin daha da kızıştığını söylüyor. turkiyegundemi.com'daki kulis habere göre, Aydın Doğan'ın ortak olduğu Aytemiz Petrol'deki hisselerini de Demirören'e devredeceği iddia edildi.

Aydın Doğan'ın kamuyonundaki satışla ilgili iddiaların önünü kesmek için yakında Erdoğan Demirören'le elele medya karşısına çıkarak samimi bir görüntü vereceği öne sürüldü.

Doğan grubu çalışanlarının kaygıarı da devam ediyor.  Aybaşının hafta sonu günlerine denk geldiği zamanlarda maaşlar ayın son günü  yatırılırdı. Bu ay na 1 Nisan pazar gününe denk geliyor. Normal koşullarda 30 Martta maaşların hesaplarına yatmasını bekleyen çalışanlar bu kez maaşlarını hesaplarında bulamadı.

kaynak: www.turkiyegundemi.com