Abone Ol

Koronavirüsün falına baktı: Korkutan tahmin!

İki yıl önce yayınladığı “2020-2040: Aydınlanma Çağı” kitabında bugün yaşanan korona salgınını tahminde bulunan Astroloji Uzmanı ve Yazar Barış Özkırış, salgına dair yeni tahminlerde bulundu.

Koronavirüsün falına baktı: Korkutan tahmin!

İki yıl önce yayınladığı “2020-2040: Aydınlanma Çağı” kitabında bugün yaşanan korona salgınını tahminde bulunan Astroloji Uzmanı ve Yazar Barış Özkırış, haziran ve kasım aylarında yaşanabilecek durumların astrolojik değerlendirmelerini açıkladı. Salgının nisan ayında tepe noktasına çıkacağını söyleyen Özkırış, ikinci ve üçüncü dalganın da haziran ve kasım aylarında yaşanacağını belirtiyor.

Haziran ve kasım ayları önemli

Astrolojik haritayı incelediğinde virüsle ilgili tahminlerini söyleyen Barış Özkırış: “Bu sene 05 Nisan, 30 Haziran ve 13 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Jüpiter- Plüton kavuşumunu araştırdığımda bu kavuşumun çok sayıda insanın ölmesine sebep olan İspanyol gribi zamanında da üç kez gerçekleşmiş olduğunu gördüm. Tarihe baktığımızda İspanyol gribi üç dalga halinde gelerek insanlara ciddi anlamda zarar vermişti. Buradan yola çıkarak şu anda yaşanan salgının tepe noktasına Nisan ayında çıkacağını söyleyebiliriz. Zaten içinde bulunduğumuz dönem de bu çıkarımı doğrulamakta. Yine tarihin tekerrür etmesinden yola çıkarak ikinci ve üçüncü dalganın haziran ve kasım aylarında olabileceğini söyleyebiliriz. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki tarih kendini birebir tekrarlamak zorunda değil. Zira şu anda teknoloji ve tıp çok ilerlemiş durumda. Bir aşının bulunması ya da güçlü bir ilacın bulunması bu tahmini tamamen değiştirebilir” dedi.