MedyaFaresi MedyaFaresi

Kızılay Başkan Yardımcısı CHP'yi hedef aldı! Dilleri pabuç, surat Fransız

CHP Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç'un 1 Nisan 2019 tarihinde, 31 Mart seçimlerine ilişkin attığı "Örgütlü bir şekilde çaldılar, dilleri pabuç, surat Fransız" paylaşımına yönelik olarak "ahlak yoksunu" ifadelerine tepki gösterdi.

Eklenme: 12 Mayıs 2020 17:23 - Güncelleme: 12 Mayıs 2020 17:31

CHP Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç‘un 1 Nisan 2019 tarihinde, 31 Mart seçimlerine ilişkin attığı “Örgütlü bir şekilde çaldılar, dilleri pabuç, surat Fransız” paylaşımına yönelik olarak “ahlak yoksunu” ifadelerini kullandı.

Kızılay 1. Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, kişisel Twitter sayfasında, 1 Nisan tarihinde yaptığı paylaşımda, 31 Mart yerel seçimlerini işaret ederek, “Çeyrek asırdır ibb’de, iktidar olamayan chp’lilerin gözlerini hırs bürümüş; örgütlü bir şekilde çaldılar, manipüle ettiler, dilleri papuç, surat fransız, Kral çıplak ne yapsalar boş” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Eski CHP Trabzon Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Haluk Pekşen, söz konusu paylaşıma, “Bu ahlak yoksunu KIZILAY’da Genel Başkan Yardımcısı. Başka söze gerek yok” şeklinde yanıt verdi.