Abone Ol

Kıvanç'a en çok yakışan güzel kim?

BİRLEŞİK Arap Emirlikleri'nden Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine yayın yapan MBC4 kanalı Türk dizileri ile Araplar'ın yakından tanıdğı Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Akyürek ve Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili iki anket yaptı.

Kıvanç'a en çok yakışan güzel kim?

Zeynep Özek'in hazırladığı 'Turki Ekstra' programı için İstanbul'da yapılan çekimlerde Arap ve Türk izleyicilere hangi çiftin daha uyumlu olduğu soruldu. Röportajlarda Arap dünyasında ilgi ile izlenen sanatçılardan Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'in mi yoksa Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün çiftinin mi daha fazla birbirlerine yakıştığı sorulurken nedenini açıklamaları istendi. Ankete katılanların önemli bölümü Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün birbirlerine daha fazla yakıştığını belirtirken, "Daha tatlılar", "İyi anlaşıyorlar", "Daha hoş duruyorlar", "Daha romantik bir çift" "Daya uyumlu" değerlendirmesi yaptı.

BERGÜZAR KOREL FOTOĞRAFLARI

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI

SONGÜL ÖDEN FOTOĞRAFLARI

İkinci planda kalan Kenan İmirzalıoğlu ile Bergüzar Korel'i tercih edenler ise, "Daha iyi rol yapıyorlar", "Daha uyumlular", "Daha sıcaklar, ve "İnanılmaz güzel çift" diye konuştu.

TATLITUĞ'A EN UYGUN SANATÇI
MBC4 kanalının Twitter hesabında ise geçtiğimiz yıllarda rol aldığı 'Gümüş' ve 'Aşk-ı Memnu' dizilerinde Arap  dünyasının sempatisini kazanan 'Mohannad' adıyla tanınan Kıvanç Tatlıtuğ'un hangi kadın sanatçı ile daha güzel bir çift oluşturduğu soruldu. Tatlıtuğ'un 'Gümüş' dizisindeki rol arkadaşı Songül Öden, 'Aşk-ı Memnu'daki arkadaşları Beren Saat ile Hazal Kaya ile birlikte fotoğrafları yayınlanırken, "En fazla hangisine yakışıyor" diye soruldu.

İhsan DÖRTKARDEŞ