Abone Ol

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinden AHBAP'a Destek

Haluk Levent, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in yardımda bulunduğunu duyurdu. Levent, bağış için ünlü çifte teşekkür etti

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinden AHBAP'a Destek

Türkiye'yi saran orman yangınlarıyla mücadele sürüyor. Yangınların çıktığı ilk günden beri alevlere teslim olan bölgelere destek götüren Haluk Levent, AHBAP'a bağış yapan ünlü isimlere de teşekkür ediyor.

"AHBAP' OLARAK KAZAKİSTAN'DAN HELİKOPTER KİRALIYORUZ"

Levent, son olarak ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in, yangınların kontrol altına alınmasında yardımcı olması için kiralanacak helikopterin ödeneğine katkıda bulunduğunu duyurdu. Levent, Twitter hesabından, "Sevgili Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer aradılar. 'Abi helikopter kiralamada bizim de desteğimiz olsun istedik. 300 bin TL‘lik bağış yapma kararı aldık.' dediler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e çok teşekkürler." mesajını paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Çiftinden AHBAP'a Destek - Resim: 1

"EN AZ 5 GÜN KALACAK"

Haluk Levent, helikopterin Kazakistan'dan kiralandığını ve Orman Müdürlüğü ekipleri ile koordineli çalışılacağını ifade etmişti. Ünlü şarkıcı, "Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri ile görüştük. AHBAP Derneği olarak Kazakistan’dan geniş su deposu olan 1 helikopter kiralıyoruz. En az 5 gün kalacak. Marmaris bölgesine göndereceğimiz helikopter Orman Müdürlüğü ekipleri ile koordineli çalışacak. Umarım bir aksilik çıkmaz." demişti.