Abone Ol

Kısmetse Olur Mehtap'tan Sağlık Bakanlığı'na Yardım Çığlığı: Kızım Ölmeden...

Kısmetse Olur programı ile adını kitlelere duyuran Mehtap Taşkıran'ın kızı, beyin kanaması geçirmesi sebebi ile iki günde iki ayrı ameliyata girdi. Taşkıran, sosyal medya hesabı üzerinden Sağlık Bakanlığı'ndan ayrdım istedi.

Kısmetse Olur Mehtap'tan Sağlık Bakanlığı'na Yardım Çığlığı: Kızım Ölmeden

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran Kısmetse Olur adlı programdan ün kazanan Mehtap Taşkıran, sosyal medya hesabından kızı Yaren Su için dua istedi.

Geçtiğimiz hafta kızının otobüste beyin kanaması geçirdiğini ve 2-3 gündür komada yaşam mücadelesi verdiğini anlatan Taşkıran, yaptığı son paylaşımla kızının 2 günde 2 defa beyin ameliyatı geçirdiğini anlatarak Sağlık Bakanlığı'ndan yardım istedi.

Kızının fotoğrafının altına, "Özel hastanede değiliz diye ölecekmiyiz? Arkadaşlar çocuğum 2 gunde 2 kez beyin ameliyatı oldu.

"ÇOCUĞUM ÖLECEK ZATEN..."

Cumartesi ameliyat yapan Dr. nöbetçiymiş, gitmiş... Bugün de hiç bir beyin doktoru gelip yerinde inceleme yapmadı. Beyin doktoruna soruyorum gelip bakar mısınız yerinde incelemeniz lazım diyorum. Gelmeyeceğim diyor. Çocuğum ölecek zaten bir kez ihmal oldu diye ikinci ameliyata acil aldılar.

Çocuğum ölmeden yardım eder misiniz? Allah rızasi için paylasın etiketleyin çocugumu kaybedeceğim. Bizim hakkımız beyin cerrahisinin ilgilenmesi ama ilgilenmiyorlar @saglikbakanligi" notunu düşerek yardım çağrısında bulundu.