Abone Ol

Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer öpüşüyor mu?

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 28. bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne ve Ömer arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Peki Kiralık Aşk 28. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar..

Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer öpüşüyor mu?

Kiralık Aşk 28. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Cuma günleri ekrana gelen dizinin yeni bölümü 8 Ocak Cuma akşamı 20.00'de STAR TV'de yayınlanacak.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvıyor. Sıra, Ömer ve Defne’yi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüşüyor!

Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkarıyor. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in atacağı goller var. Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor! Bu savaştan kim galip çıkacak? Yoksa sonuç, yine aşktan yana mı olacak?

Kiralık Aşk hem ekranda hem sosyal medyada zirvede

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk, AB ve 20+ABC1’de birinciliğini sürdürdü.
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı “Kiralık Aşk” ekrana gelen son bölümüyle AB ve 20+ABC1’de günün en çok izlenen yapımı oldu.

Kiralık Aşk; A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8,18 reyting, yüzde 20,36 izlenme payı ve 20+ABC1’de; yüzde 9,39 reyting ve yüzde 22,23 izlenme payı ile de Cuma akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Sosyal Medyada da çok konuşuldu…
Somera'nın analizine göre yayınlanan diziler arasında sosyal medyada en çok "Kiralık Aşk" dizisi konuşuldu.