Abone Ol

Kiralık Aşk ekibi onun için seferber oldu

Kiralık Aşk dizisinde çalışan 22 yaşındaki Emrah Çakır’dan 10 gündür haber alınamıyor.

Kiralık Aşk ekibi onun için seferber oldu

’Kiralık Aşk’ dizisi setinde çalışan Emrah Çakır adlı genç kayıplara karıştı. Bayramın birinci günü evden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmeyen gencin annesi gözyaşlarına boğularak oğlunun bulunmasını istedi.
Kiralık Aşk dizisinde çalışan 22 yaşındaki Emrah Çakır’dan 10 gündür haber alınamıyor. Edinilen bilgiye göre, Ramazan Bayramı’nın ilk günü ağabeyinin aracını alarak Gebze’deki akrabalarının yanına giden Emrah Çakır geç saatlerde evinin bulunduğu Ümraniye’ye döndü. Daha sonra Ümraniye’de bulunan bir otoparka ağabeyinin aracını bıraktıktan sonra kayıplara karışan Emrah Çakır’ın ailesinden helallik istediği öğrenildi.

KAYBOLAN GENCİN ANNESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Ümraniye Dumlupınar Mahallesi Karadeniz Caddesi Timur Sokakta yaşayan gencin ailesi gözyaşları içinde oğullarından gelecek iyi bir haber bekliyor.
Bir an önce oğlunun geri dönmesini isteyen Emrah Çakır’ın annesi Naime Çakır, gözyaşı dökerek oğlunun bulunması için yardım istedi.

“GÖREN DUYAN VARSA BİZİ ARASINLAR”
Duyarlı vatandaşlara seslenen Emrah Çakır’ın ağabeyi Ahmet Çakır, “Bayramın ilk günü Gebze’ye kız kardeşime gitmişler. Orada ben gideceğim demiş biraderin arabasını almış. Gebze’de akşam 6 buçuk gibi çıkmış aracı getirmiş Ümraniye’de otoparka bırakmış akşam saat 11.30’da. Duyarlı vatandaşlara sesleniyorum herkesin evladı var, çocuğu var gören, duyan olursa bizi arasınlar biz gidip alırız” dedi.

“EVDEN GİDERKEN PARA ALMIŞ”
Kardeşinin bir problemi olmadığını belirten ağabey Çakır, “Emrah’ın hiçbir sorunu yoktu. Alkolü yoktu, kumarı yoktu. Bayramın ilk gününden akşam 6 gibi kayıptır. Giderken yanında malzeme olarak bir şey götürmemiş ama bildiğimiz şey 4 bin 500 lira para almış evden. Bin lira üzerinde de kendide para vardı. Yani 5 bin 500 lira para ile gitmiş.Hiçbir irtibata geçemedik sadece bildiğiz şey bayramın 3’üncü günü Ümraniye’de ATM’den para çekmiş” dedi.
(İHA)