Abone Ol

Kiralık Aşk dizisi 42. son bölüme damgasını vuran evlenme teklifi! Defne ne yapacak?

Kiralık Aşk heyecan dolu bir bölüm ile yine hayranlarını coşturdu. Sosyal medyada fenomen olan Kiralık Aşk dizisinin 42. son bölümündeki gelişmeler seyircileri şaşırttı. İşte Kiralık Aşk 42. son bölümden detaylar..

Kiralık Aşk'ta Ömer'in Defne'ye evlilik teklifi olay oldu

Kiralık Aşk son bölümde herkesi şaşırttı. 42. bölüm ile ekrana gelen Kiralık Aşk'ın son bölümünde Ömer, Defne'ye evlenme teklif etti. Defne şimdi ne yapacak? Kiralık Aşk son bölümden detaylar haberimizde.

Kiralık Aşk yeni bölümü ile Cuma akşamları STAR TV'de..

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada! Ömer'in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, "Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek" bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi?

Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! Beklenmedik hamleler ard arda geliyor! Neriman İplikçi'nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek.  Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak?

Ömer, Defne'ye öyle bir sürpriz yapacak ki... Tüm kalpleri eritecek cinsten.

KİRALIK AŞK'TA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar mutlular. Baş başalar ve bu anın bitmesini istemiyorlar. Planlanmadan gelişen bu buluşma ile artık çok daha yakınlar..

Ömer ve Fikret’in planladığı defile günü geldi çattı. Sude, Yasemin ve Sinan’ı öğrendi. Bakalım Sude şimdi ne yapacak? Deniz’de Cherie ile ortaklığını bitiriyor. Yasemin’in kendisine yeni bir yatırımcı bulması lazım şimdi. Yasemin bu darboğazdan nasıl ve kiminle çıkacak ?

Fikret ve Ömer nihayet yüzleşiyor... Ömer armanın Fikret’e ait olduğunu öğrenirse, Defne’nin korktuğu başına gelir mi? Mahalleye bir misafir geliyor. Sürpriz misafir ortalığı karıştıracak. Yoksa kıskançlık krizi fırtınası mı geliyor?