Abone Ol

Kiralık Aşk 44.bölüm fragmanında beklenmedik son!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanını yayınladı. Cuma akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde Defne ve Fikret arasında mücadele başlıyor. Ömer için savaşın iki kadın arasında neler yaşanacak?

Kiralık Aşk 44.bölüm fragmanında beklenmedik son!

Kiralık Aşk bu hafta yine çok konuşulacak. Cuma akşamı ekrana gelecek olan Kiralık Aşk44. bölümde Defne ve Fikret arasındaki yarış herkese keyifli dakikalar yaşatacak. Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı ve yeni böülmden detayları sizler için derledik.

Defne'nin Fikret'in evine ani gelişi ile her iki tarafta kılıçlarını çeker. Fikret, Ömer'le bir şansı olduğuna inanmaktadır ve bunu artık Defne’den bile saklayamaz hale gelmiştir.

Yasemin’in sürpriz ziyaretçisi Ömer, en yakın arkadaşı ile arasını düzeltmek için Yasemin’le ortak olmaktan başka bir yol bulamaz. Passionis ve Cherie ortaklığı ile yeni bir dönem başlar.

Fikret ile mağaza açma fikrini mecburen onaylayan Defne tedirgindir. Fikret Defne’ye, Ömer’in tarafını seçmesi için küçük bir oyun oynamayı teklif eder. Düelloya giren ikikadın Ömer için kapışacaktır.

Neriman ve Koray ise Defne'nin cephesinde bu kapışmaya dahil olurlar. Peki bu zorlu mücadelenin kazananı kim olacaktır?

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk’ta bu hafta açık havada bahar temalı katalog çekimi var. İşler birbirine girecek. Sinan ile Ömer’in kavgası git gide büyüyecek. Yasemin ve Defne ise arayı bulmaya çalışacaklar. Fakat netice herkes için yine çok şaşırtıcı olacak.

Doktor Selim… Rahat durmuyor ve Defne’ye çiçekler, çikolatalar gönderiyor. Defne bunu Ömer’den gizlemeye çalışıyor ama Ömer fark ediyor. Ortalık çok fena karışıyor!

İki cins, iki nevi şahsına münhasır karakter ilk defa karşılaşıyorlar. Hem de Ömer’in evinde. Nihan ve Koray!

Öte yandan, Neriman Fikret’i göndermek için kolları sıvadı. Bunun için her zamanolduğu gibi müthiş bir planı var! Bir medya linçi başlatıyor. Ancak Fikret’in tek derdi Neriman ve akıl almaz entrikaları olmayacak. Bu bölüm Fikret, Neriman’ın da ötesinde çok ama çok sert bir kayaya çarpacak! O kaya kim?