Abone Ol

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanını yayınladı! Ömer ve Defne arasında neler oluyor?

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Ömer'in evlilik teklifi sonrası Defne ve Ömer arasında neler olacak? Kiralık aşk 43.bölüm fragmanı ve yeni bölümden merak edilen detaylar haberimizde.

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanındaki o sahne heyecan yarattı

Kiralık Aşk 43. bölüm yeni fragmanları ile ekrana kilitliyor. Ömer'in Defne'ye evlenme teklif etmesinin ardından neler yaşanacak? Defne'ye gelen sürpriz çiçekler Ömer'i kıskançlık krizine sokacak. Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanları ve daha fazlasını sizler için derledik.

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kiralık Aşk 43. bölüm 2. fragmanını yayınladı! Ömer ve Defne arasında neler oluyor? - Resim: 1Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı: Ömer deliye dönüyor!

Kiralık Aşk’ta bu hafta açık havada bahar temalı katalog çekimi var. İşler birbirine girecek. Sinan ile Ömer’in kavgası git gide büyüyecek. Yasemin ve Defne ise arayı bulmaya çalışacaklar. Fakat netice herkes için yine çok şaşırtıcı olacak.

KİRALIK AŞK 43. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Doktor Selim… Rahat durmuyor ve Defne’ye çiçekler, çikolatalar gönderiyor. Defne bunu Ömer’den gizlemeye çalışıyor ama Ömer fark ediyor. Ortalık çok fena karışıyor!

İki cins, iki nevi şahsına münhasır karakter ilk defa karşılaşıyorlar. Hem de Ömer’in evinde. Nihan ve Koray!

Öte yandan, Neriman Fikret’i göndermek için kolları sıvadı. Bunun için her zamanolduğu gibi müthiş bir planı var! Bir medya linçi başlatıyor. Ancak Fikret’in tek derdi Neriman ve akıl almaz entrikaları olmayacak. Bu bölüm Fikret, Neriman’ın da ötesinde çok ama çok sert bir kayaya çarpacak! O kaya kim?
Yayın Günü: 22 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiralık Aşk, defile sonrası verilen gösterişli bir partiyle başlıyor! Ne oluyorsa bu partide oluyor, ortalık karışıyor. Üstelik basın da orada!Ömer'in şehir dışında bir seminere gitmesi lazım. Sinan bunu, "Defne ve Ömer’in arasındaki buzları eritecek" bir ön balayı olarak organize ediyor. Bakalım Sinan, bir dargın bir barışık çiftimizi ikna edebilecek mi?

Diğer yandan Yasemin harekete geçiyor. Hamlelerine çok şaşıracaksınız! Beklenmedik hamleler ard arda geliyor!Neriman İplikçi'nin yeni bir hedefi var: Fikret GALLO! Neriman bu, Fikret Gallo’yu taktı kafaya. O kadını buradan gönderecek.  Neriman’ın ince hesapları nereye çıkacak? Ömer, Defne'ye öyle bir sürpriz yapacak ki... Tüm kalpleri eritecek cinsten.

KİRALIK AŞK OYUNCU KADROSU

Defne-Elçin Sangu
Ömer-Barış Arduç
Sinan-Salih Bademci
Yasemin-Sinem Öztürk
Neriman-Nergis Kumbasar
Necmi-Levent Ülgen
Hulusi-Ferdi Merter
Esra-Melisa Giz Cengiz
Türkan-Hikmet Körmükçü
İsmail-Kerem Fırtına
Nihan-Sanem Yeles
Koray-Onur Büyüktopçu
Serdar-Osman Akça
Sude-Melisa Şenolsun