Abone Ol

Kibariye: Kocam seni istemiyorum derse kaçarım

İhanet dedikodularıyla gündeme geldiği eşi Ali Küçükbalçık'ı affeden Kibariye, "Kocam bana ne zaman seni istemiyorum der, ben o zaman kaçar giderim" dedi

Kibariye: Kocam seni istemiyorum derse kaçarım

Son zamanlarda eşi Ali Küçükbalçık'ın ihanet ve haciz haberleriyle sarsılan şarkıcı Kibariye, 37 yaşındaki eşini affederek Bodrum'da tatile çıktı.

"KOCAM SENİ İSTEMİYORUM DERSE KAÇAR GİDERİM"

Bodrum'da eşiyle birlikte görüntülenen sanatçı, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Her şeyin yolunda olduğunu belirten Kibariye, evliliği hakkında şunları söyledi:

"Evliliğimle ilgili açıklamamı yaptım, bunun üzerine bir daha konuşmam gerekmez. Çünkü ben her zaman derim ki her insanın hatası vardır. Hatasız kul olmaz. Hataların tekrarı olmasın bu yeterli. Benim kocam bana derki 'ben seni istemiyorum', ben o zaman kaçar giderim. Biz çok iyiyiz, çocuğum var boyumca, yarın bugün evlenecek kızım var benim, geçti gitti.

Ben böyle şeylere kafamı takmam. Çünkü benim için her şeyin başı kızım, yuvam, yurdumdur. Geçmişteki kayıplar yerine geri gelir. Hayatta yerine gelmeyecek şey sadece sağlıktır. Allah ölüm kederi vermesin''

Bodrum Gündoğan’dan ev aldığını da belirten sanatçı, “Biz iyiyiz, mutluyuz. Yalan söylemiyorum, gerçekten çok mutluyuz. Sıkıntı yok, her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

SORULARI YANITLAMADAN UZAKLAŞTI

Oldukça gergin olduğu gözlenen Ali Küçükbalçık ise, araç kapısının açık olmasına aldırmadan soruları yanıtsız bırakarak hızla uzaklaştı.

NE OLMUŞTU?

Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile 1999'da evlenmişti. 2000'de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama geçen hafta Ali Küçükbalçık'ın Lübnanlı Doha Elenouty ile gizli ilişki yaşadığı söylendi. Yaşanan her şeyi sineye çeken Kibariye, eşini affederek evde kızlarıyla birlikte sürpriz doğum günü düzenledi. Sonra da tatile çıktılar.

(İHA)