Abone Ol

Kerem ile boşanıyoruz! Afili Aşk 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Afili Aşk'ın 29. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde, belgelerin oraya çıkmasıyla Yiğiter ve Özkayalı aileleri arasında düşmanlık başlamıştır ve Kerem'in de bu gerçeği Ayşe'den saklaması işleri iyice karıştırır.

Kerem ile boşanıyoruz! Afili Aşk 30. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Afili Aşk’ın 29. son bölümü bugün yayınlandı. Afili Aşk’ta Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna bir de Kerem'in bu gerçekleri Ayşe'den saklaması eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Dizinin son bölümününü hemen ardından 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

AFİLİ AŞK 29. BÖLÜM İZLE

AFİLİ AŞK 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

AFİLİ AŞK 29. BÖLÜM ÖZETİ

Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna bir de Kerem'in bu gerçekleri Ayşe'den saklaması eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Rıza, Yiğiterlere karşı sıkıyönetim ilan ederken, Yiğiterlerin tarafta da sular durulmaz. Ailelerinin kavgasına Ayşe ve Kerem'in kavgası karışınca ayrılırlar. Kerem Ayşe’nin yokluğu ile sınanır. Ayşe'nin ise içi kan ağlasa da Kerem'i affetmeye niyeti yoktur. Kerem bu ayrılığı kabullenemez. Özkayalılar'ın evinin içine sızmak için akla hayale gelmeyecek yollar dener. Çiftimiz bu sorunlarla uğraşırken ertelenen boşanma davasına da sayılı gün kalmıştır. Bu büyük aşk bakalım bu sınavı da geçebilecek mi?