Abone Ol

Kenan İmirzalioğlu'nun nikah şahidi Tuncel Kurtiz'in eşi olacak

Kısa bir süre sonra Sinem Kobal ile hayatını birleştirecek olan Kenan İmirzalioğlu'nun nikah şahitliğini Tuncel Kurtiz'in eşi yapacak

Kenan İmirzalıoğlu’nın şahidi belli oldu

Kenan İmirzalıoğlu Ezel dizisindeki dayısı Tuncel Kurtiz'e vefasını yine gösterdi. Oyuncu, düğününde nikah şahidi yapmak istediği merhum sanatçının yerine eşi Menend Kurtiz'e teklif götürdü.

VEFAKAR KENAN

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yine gönülleri fethetti. Yardımsever kişiliğinin yanı sıra vefakarlığıyla da bilinen İmirzalıoğlu, ustası Tuncel Kurtiz'i unutmadı.

"NİKAH ŞAHİDİM SEN OLACAKSIN" DEMİŞTİ

Bir döneme damga vuran Ezel dizisinde birlikte rol aldığı Kurtiz'in 2013'te vefat etmesiyle büyük üzüntü yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, "Evlenince nikah şahidim sen olacaksın" dediği merhum Tuncel Kurtiz'in yerine eşine teklif götürdü.

Kenan İmirzalioğlu'nun nikah şahidi Tuncel Kurtiz'in eşi olacak - Resim: 1

DUYGULANDIRAN TEKLİF

2 gün sonra güzel oyuncu Sinem Kobal'la Cunda'da evlenecek olan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz'in eşi Menend Kurtiz'i özel olarak davet etti. Oyuncu, sık sık arayıp sorduğu Menend Hanım'a "Nikâh şahidim olursanız çok mutlu olurum. Tuncel baba vefat etmeseydi nikâh şahidim olacaktı" teklifinde bulundu

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu

"BENİ ÇOK ONURLANDIRDIN"

Gözleri dolan Menend Hanım'ın da oyuncuya "Çok teşekkür ederim törene seve seve katılacağım. Şahitlik için bana gelene kadar daha yakınların vardır. Beni çok onurlandırdın" cevabı verdiği öğrenildi.