Abone Ol

Kedicik Tülay Kumaşçı kimdir?

Dekolte kıyafetleri ile gündeme gelen Adnan Hoca'nın kedicikleri kendini aştı. Dekoltenin sınırlarını her geçen gün biraz daha zorlayan kedicikler takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.. 

Kedicik Tülay Kumaşçı kimdir?

Tülay Kumaşçı hakkında tüm haberler için tıklayın

Kendi ağzından tanıyalım.
İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. İstanbul’da yaşıyorum. Güncel, politik ve hayata dair birçok konuda Haberkita, Hürhaber sitelerinde, İpekyolu dergisinde köşe yazılarım yayınlanıyor. Atatürkçü, milliyetçi, dindar biriyim. Allah aşığıyım. Yazmayı insanlarla iletişim halinde olmayı seviyorum. Her türlü fikre saygı
duyuyorum. Dünyada savaşların, kargaşa ve çatışmaların son bulup, insanlar arasında sevgi, barış, dostluk, güzel ahlak ve huzurun yaygınlaşmasını arzuluyorum. Bu konuda hayatını İslam’a vakfetmiş, devletin ve milletin bekası için fikri mücadele yürüten, sevgi öğretmeni hocam Adnan Oktar’ın fikir ve düşüncelerini örnek alıyorum. Bireysel, toplumsal ve devletler arası her sorunun sevgi ile çözülebileceğine inanıyorum. Kedi hayranıyım. Spor yapmayı severim.

DONDURMA REKLAMLARINA TAŞ ÇIKARDI

Daha önce bikinili fotoğraflarını paylaşan Tülay Kumaşçı bu kez de tatlı yerken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. Türkiye'nin gündemi bir süredir IŞİD ve PKK ekseninde gidip gelirken, Adnan Hoca'nın kedicikleri ise paylaştıkları fotoğraflarla başka bir gündem oluşturmaya devam ediyor. Tülay Kumaşçı'nın son fotoğrafları en popüler dondurma reklamlarına bile taş çıkardı.

Adan Oktar'ın kediciklerinden Tülay Kumaşçı yine soyundu. Kendisini Atatürkçü ve dindar biri olarak tanımlayan Tülay Kumaşçı, neden böyle açık saçık giyindiğini şöyle izah etti;


Benim gibi bikini giyen, denize giren, neşeyi eğlenceyi seven diğer hanımların da Allah?ı dilediği gibi anabileceklerini, namaz kılabileceklerini, Allah?la dost olabileceklerini, samimi dua edebileceklerini görmelerini istiyorum. Bu gerçeğin görülmesiyle toplumda hem İslam?a yönelik hem de hanımlara yönelik yaygın yanlış algının ortadan kalkacağına inanıyorum. ARKADAŞLARIMIN ÇOĞU ÇARŞAFLI İnsanların dini yorumlamaları farklı olabilir. Kimi insan kendi inancına göre müzik dinlememeyi, dekolte kıyafet giymemeyi, dans etmemeyi, makyaj yapmamayı, kahkaha atmamayı, evinde tablo asmamayı doğru bulur ve buna göre yaşar. Ben buna saygı duyarım. Benim arkadaşlarımın çoğu Ortodoks Müslüman?dır hatta aralarında ultra Ortodoks olanlar, çarşaf giyip sadece gözlerini açıkta bırakanlar bile var ben hepsini canım gibi seviyorum onlar da beni çok seviyorlar aramızda hiçbir ayırım yok. Hiçbirimiz diğerine ?bunu yapamazsın, Müslüman bunu yapmaz? demiyoruz. Birbirimizin aklına ve vicdanına güveniyoruz Bikinili yeni pozlarını koyan Tülay Kumaşçı, kendisine en çok giyim tarzının sorulduğunu söyledi.


Tülay Kumaşçı, uzun boylu, fiziği ve diksiyonu düzgün seksi bir hanımefendi... Ermenilerin Kim Kardashian'ı varsa, bizim de Adnan Oktar ve güzel melekleri var.

Bence Tülay Kumaşçı, Kim Kardashian'dan daha güzel ve daha seksi... Kim Kardashian'ı Ermeni Diasporasının etkisindeki küresel medya pompalıyor. Ermeniler Kim Kardashian sayesinde dünya gündeminde kalıyor.

Bizde de Tülay Kumaşçı ve diğer melekler var. Bizim medya da Tülay Kumaşçı gibi soyunan, dans eden arkadaşlarını gündeme taşıyarak Adnan Oktar ekolünü parlatıyorlar.

Böyle iş olur mu demeyin... İşte görüyorsunuz ki oluyor... Tüm Türkiye soyunan Tülay Kumaşçı'nın vücut hatlarını ezberledi bile.

Geçtiğimiz günlerde Adnan Oktar'ın kediciklerinden biri sosyal medyada bikinili fotoğrafını paylaşmıştı. Çok tepki alan ve tartışma konusu olan fotoğraf hakkında Oktar, kediciğine sahip çıktı. A9 televizyon kanalındaki kedicikleriyle sohbetinde müritleri hakkında açıklama yapan Adnan Oktar, müzik dinlemeyip, fotoğraf çektirmeyecek kadar koyu dindar talebeleri olduğunu öne sürdü. "Benim çarşaflı talebem de var bikinili talebem de" diyen Adnan Oktar, Ortodoks dediği dindar müritleri için şunları söyledi: Aslında benim muhafazakar talebelerimin sayısı çok çok daha fazladır. En az 8-9 misli daha fazladır yani o koyu ortodoks olanlar. Ama onlar ortada olmadığı için görünmüyorlar. Liberal olanlar daha çok ortada görünüyorlar onun için benim diğer talebelerimi bilemiyorlar. Adnan Oktar muhafazakar müritleri olarak ekrana getirilen fotoğrafı görünce de bombayı patlattı. Yok bunlar muhafazakar değil bunlar orta muhafazakar. Asıl muhafazakarlar var onlar çarşaf filan, onlara müzik dinletmek de mümkün olmuyor Allah muhafaza... Resim de çektirmiyorlar. Kamera filan asla.

Kedicik Beyza bu pozuyla sosyal medyayı salladı

 Kedicik Gülşah'ın fotoğrafı olay yarattı

Adnan Oktar'ın en farklı kediciği

 Kedicikler dekoltede sınır tanımıyor

 Kedicik Tülay kış ortasında soyundu