Abone Ol

Kayalıklara saklanıp öpüştüler!

1990'lı yılların en gözde top modellerinden biri olan Laetitia Casta, uzun süredir nişanlı olduğu İtalyan aktör Stefano Accorsi'den boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı.

Kayalıklara saklanıp öpüştüler!

Bir dönem ülkesi Fransa'nın simgesi olarak kabul edilen üç çocuk annesi 37 yaşındaki Casta, yeni sevgilisi Fransız aktör Louis Garrel ile birlikte çıktığı Capri tatilinde objektiflere takıldı.

Kendisinden beş yaş genç olan sevgilisiyle denizin ve güneşin tadını çıkaran Casta, oldukça neşeli görünüyordu.

Siyah tek parça bir mayo giyen Casta'nın dünyaya üç çocukg etirmesine karşın formunu koruduğu dikkatlerden kaçmadı.

Ancak yüzünün "bebeksi" güzelliğinin" yerinde yeller estiği de görüldü.

Casta'nın yeni aşkı Louis Garrel, Fransız sinemasının son dönemdeki en gözde aktörlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Bernardo Bertolucci'nin yönettiği The Dreamers (Düşler, Tutkular, Suçlar)  Les Chansons D'amour (Aşk Şarkıları) ve Monica Bellucci ile birlikte oynadığı A Burning Hot Summer gibi filmlerle tanınan Garrel, yönetmin Philippe Garrel'in oğlu.

1990'lı yıllarda tatil yaptığı plajda keşfedilen Laetitia Casta, moda fotoğrafçısı  Stephane Sednaoui ile yaşadığı aşkla çok konuşuldu.

Casta daha sonra İtalyan aktör Stefano Accorsi ile nişanlandı. Bu birliktelikten de iki çocuk sahibi oldu.  Fakat Accorsi ile Casta'nın birlikteliği uzun ömürlü olmadı. Casta ile Ferzan Özpetek'in Cahil Periler, Bir Ömür Yetmez gibi filmlerinde de oynayan Accorsi, geçtiğimiz Nisan ayında yollarını ayırdı.

Ünlü iç giyim firması Victoria' s Secret'ın modeli olarak parlayan Laetitia Casta, daha sonra sinemaya adım attı.