Abone Ol

Kara Sevda'da Nihan, Emir ve Zeynep'i öğreniyor!

Ekranların sevilen dizisi Kara Sevda 12. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Kara Sevda'da Nihan, Emir ve Zeynep'i öğreniyor!

Ay Yapım imzalı Kara Sevda’nın heyecanla beklenen 11. son bölüm izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı ilk bölümden beri büyük ilgiyle takip edilen Kara Sevda dizisinin son bölümünde heyecan doruktaydı. Yayınlanan 11. son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı beklenmeye başlandı. Kara sevda 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacak...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kemal ve Nihan kaderlerinin değiştiği evde yüzleşiyor.

Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerinin değiştiği evde yüzleşirler. Kemal gerçeği açığa çıkarmak için Nihan’a kaçacak yer bırakmayacak sorular sorar. Öte yandan kaza haberi gelene kadar, Nihan’ın başlatacağı oyuna Kemal de ayak uydurur. Birlikte hayattan birkaç saat çalarlar.
Tarık, Önder’i hastaneye yetiştirdiğinde, Emir’in bütün planlarını altüst edip, Emir’i kendi tuzağına düşürdüğünden habersizdir. Emir, polislerden önce Tarık’a ulaşmak için harekete geçer.

Önder’in kazadan sonra dudaklarından dökülen ilk kelimeler, hem Nihan’ın hem de Kemal’in araştırmalarına yön verir. Kemal ipuçlarını takip ettiğinde, şantajcıya kimsenin tahmin edemeyeceği kadar yakınlaşır.

Hakkı’nın Zonguldak’tan İstanbul’a ani ziyareti en çok Asu’yu mutlu eder. Asu, amcası Hakkı’yla dertleşmesini Kemal’e ulaşmak için bir fırsata çevirir.

Emir, Kemal’den intikamını almak için Tarık’ı ve Zeynep’i tuzağına çekmeyi sürdürür. Zeynep ateşe doğru adım adım yürür. Diğer taraftan Emir’in bütün konsantrasyonu Kemal’e yoğunlaşmışken, yıllardır sakladığı, şantajcının gönderdiği delillere başka bir el daha uzanır.

Nihan, Kemal’in başına gelen tehlikeli olayları öğrendiğine, Kemal’i durdurmak için elinden geleni yapar.
Kemal'in hayatını tehlikeye atma pahasına ulaşacağı iz, “o geceye” ait sırrı nasıl çözeceğine dair çok önemli bir anahtar olacaktır.