MedyaFaresi MedyaFaresi

Kanal D'nin yeni dizisi İki Yalancı'dan detaylar

İşte Kanal D ekranlarının yeni yaz dizisi İki Yalancı’nın oyuncuları ve konusu.

Eklenme: 26 Haziran 2017 17:16 - Güncelleme: 26 Haziran 2017 17:22

Kanal D ekranlarının yeni yaz dizisi İki Yalancı’nın tanıtım fragmanı yayınlandı. İki gencin yalanlar ile çıktıkları yolda gerçek aşkı bulmalarını konu alan İki Yalancı renkli görüntüleri ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Peki, romantik komedi türündeki yeni dizi İki Yalancı’nın oyuncu kadrosunda kimler var?

Yaz dizilerinin tanıtım fragmanları ekranlardaki yerini aldı, bu dizilerden biri de İki Yalancı oldu. Kanal D’nin yeni dizisi İki Yalancı, yaşadıkları hayata son vermek için zengin eş arayışına giren ve bu nedenle sayısız yalan söyleyen iki gencin komik bir o kadar da duygusal aşkını anlatacak. Çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı İki Yalancı’nın oyuncu kadrosunda Serhan Arslan (Naci), Hazal Şenel (Burcu), Koray Erkök (Cenk), Pınar Karaman (Esra), Ahmet Kayakesen (Alp), Rahmi Dilligil (Cemil), İnci Şen (Merhamet), Şebnem Gürsoy (Melike), Tuna Arman (Gülsüm), Selçuk Sazak (Mümtaz), Erol Aydın (Mehmet), Aykut İspir (Burhan), İlsu Olcahan Kubak (Aslı) yer alıyor.

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

İşte dizinin fragmanı: