Abone Ol

Kanal D Haberin yeni sunucusu Deniz Bayramoğlu, Show Ana Haber spikeri Ece Üner’in kocası çıktı!

Demirören Medya grubu, istifa eden Buket Aydın'ın yerine Show TV haber sunucusu Ece Üner'in eşi Deniz Bayramoğlu’nun getirildiğini açıkladı.

Kanal D Haberin yeni sunucusu, Show Ana Haber spikerinin kocası çıktı!

Deniz Bayramoğlu, Buket Aydın'ın yerine Kanal D Ana Haber Sunucusu oldu. Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner'in eşi olan Deniz Bayramoğlu, böylece eşine de rakip oldu

Görevinden istifa eden Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın’ın yerine CNN Türk'te görev yapan Deniz Bayramoğlu’nun getirileceği öğrenildi. Kanal D Haber Daire Başkanı ve Kanal D Ana Haber bülteni sunucusu Buket Aydın'ın istifası henüz gündemdeyken Demirören Medya Grubu, yeni ismi açıkladı.

Medya grubunun konuya ilişkin açıklaması şu şekilde:

"Değerli Çalışma Arkadaşlarımız,

Kanal D Ana Haber Bülteni Spikeri ve Kanal D Haber Başkanı Sn. Buket Aydın ile Kurumumuzun yolları bugün(09.05.2020) itibari ile ayrılmıştır. 11.05.2020 tarihi itibari ile Kanal D Ana Haber ekran yüzü olarak Sn. Deniz Bayramoğlu atanmıştır.

Sn. Buket Aydın’a görev yaptığı dönem süresince kurumumuza vermiş olduğu emek ve sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi iletir, Sn. Deniz Bayramoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla,"