MedyaFaresi MedyaFaresi

Kamerayı açık unutan Üniversite Dekanı Orhan Acar: Kızların resimlerini görüyoruz..

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesinde yayını açık unutup “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma” dedi. Bu sözleri büyük tepki topladı.

Eklenme: 13 Mayıs 2020 00:38 - Güncelleme: 13 Mayıs 2020 00:49

Evrensel gazetesinde yer alan habere göre, Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar, video konferans görüşmesinde yayını açık unutup öğrencileri hakkında “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece ha, çaktırma” dedi. Bu sözleri büyük tepki topladı.

Orhan Acar, video konferansta olduğunu ve kameranın açık olduğunu hesap etmeyerek, öğrencilerin isimlerini okuduğu sırada “Kızların resimlerini de görüyoruz böylece, çaktırma” dedi.

Odadaki başka bir kişi tarafından "Sizi takip ediyor olmasınlar" diye uyarılan Acar, kontrol edip “Sesim de gidiyor” dedi. Odadaki kişinin “Öğrenciler bu dediklerini duyarlar” denmesi üzerine ise sessizliğe bürünen Acar, daha sonra kameraya bakarak güldü.

Acar'ın bu sözleri büyük tepki çekti ve sosyal medyada "#GaziFenDekanıİstifaEt", "#OrhanAcarGörevindenAlınsın" etiketleri gündem oldu.

Evrensel